Чистикова Дар'я

#madeinukraine

#madeinukraine

Чудова ідея для челенжу, де ми маємо можливість познайомитися з рані невідомими для себе українськими брендами, враховуючи всі обставини. Хочу зазначити, що обожнюю щорічний проукраїнський ажіотаж напередодні Дня Незалежності України, для мене це особливий день, адже дні народження у нас з 🇺🇦 співпадають, але я трохи молодша 🤪 Як кажуть астрологи "кармічні близнюки"🥰
Тож до теми, мої топ 3 українських виробників:

🇺🇦Перший, основний бренд який охоплює більшість моїх засобів по догляду це Dr. Sante. Маю і креми, і маски, засоби для волосся і рук, для тіла, одним словом безліч. Дійсно гідний та достойний виробник. Без засобів цього бренду не обходиться і дня, чого тільки вартий крем для рук з кокосом, ніжний, приємний, ароматний, готова замовляти знову і знову. Бренд у саме ❤

🇺🇦Другий, не меньш цікавий TM MAYUR. Хочу відмітити найдієвіший скраб для тіла, який тільки мені траплявся. Просто 120% дієвості, відмінна ціна, бажаю виробнику тільки розширювати свій асортимент. Будемо скупати все 👍

🇺🇦Третій бренд, YoUnique. Маю чудовий гель холодного гідрування, який я відкрила для себе під час пошуку гелю/тоніка для мого уз скрабера. Це звичайно не продукт, яким можна користуватися щодня, але він приємний у використанні, результативний, допоможе трохи заощадити на процедурах у косметолога. Маю серйозний намір спробувати і інші засоби цього бренду.

Дякую за увагу 💃❤