Yuriivna

Топ - 3 фейли народних рецептів краси

Топ - 3 фейли народних рецептів краси

Кожна з нас,або ні,не буду стведжувати 100% має свій "особливий досвід" з народною медициною,або з народними рецептами краси.Цю валізу секретів як бути ще кращою та красивішою ми переслухали від знайомих,а щось вичитали з товстої книжки.Ця тема має дві сторони медалі,тому що одні поради то є реальний скарб і допомогають краще аніж дорога косметика,а інші поради викликають сумніви.

Я хочу розповісти про свій топ - 3 рецепта народної краси з якими маю масу позитивних моментів.Можливо,хтось захоче написати і про свої фейли,цікаво буде почитати,тому додала хєштег.

Мій ТОП сміливою походкою від стегна відкриває історія з пляшкою оцету.

  1. Оцет
  • Ціль:

Блискуче волосся,яке осліплює перехожих своює красою,всі оточуючі у захваті,питають що за чудо-засіб,чудо-маска,або чудо-бальзам.

  • Що треба зробити?

Розвести оцет з водою та після миття зробити ополіскування.Так,оцетом!Це взагалі-то краще ніж дорогі Kerastase та Davines.

  • Реальність

Оточуючі і справді у шоці,але не в тому,якому мені потрібно)Я ще навчалась у школі,коли вирішила зробити цей експеремент.Вимивши голову увечері,я не пожалкувала для себе коханої цього чудо-засобу і зробила все згідно інструкції,посушила волосся та й лягла собі,нафантазувавши собі приголомшливий результат.Лише стоячи на фізкультурі,я унюхала той неперевершений аромат.Спочатку не зрозуміла від кого і що це за шлейф.Потім зрозуміла від кого,але не хотіла приймати той факт,що то від мене)Довелося все ж таки прийняти.Шлейф аромату тягнувся виражено,ну такий аромат кисленький,знаєте коли шашлик маринують у великій кількості оцету у дешевій забігаловці,щоб дати шашлику"друге життя",бо за банкет вже люди заплатили.Я можу реально рекомендувати блискуче волосся,але аромат буде ще той,котрий збадьорить кожного хто буде біля вас стояти,особливо зранку,каву можна і не пити.

Йдемо далі,робимо заміну на другу історію.

Боротьба з висипаннями входить до нас в чат.Мені порадили просто 8 чудо світу від прищів,засіб на вагу золота.

2. Йод

  • Ціль:

Підсушення запальних елементів,швидко,ефективно та бюджетно.

  • Що треба зробити?

Беремо ватні палочки,йод і йдемо боротись з прищами.Потрібно точково нанести засіб на запалення.Тоді популярного Duo+ від La Roche Posay ще не було)

  • Реальність

Забуваємо про те,що зранку нанесли йод на прищі,яких на обличчі багато,бо підлітковій вік у розпалі,йдемо до магазину і зустрічаємо максимальну кількість однокласників.Тут зловила ту ситуацію,коли ти йдешь без мейку з гулькою та у розтянутій футболці,яку давно вже потрібно викинути,але тобі так жаль,бо вдома треба в чомусь ходити,тільки в цьому випадку я одягнута нормально,але є маленьке АЛЕ,ну як маленьке,нічого воно не маленьке.Є той факт,що обличчя у коричнево-рудих плямах,короче моє обличчя схоже було на лосіни з максимальною кількостю леопардових плям)Стою я у магазині і ловлю погляди однокласників з великим знаком питання у очах,це максимально дивна ситуація,я дивлюсь на них з запитанням в очах по типу -"Чого так дивитись на мене?",а вони дивляться з такою ж мімікою,але з запитанням "Що це в неї?Що за болячка?"Лише через деякий час я зрозуміла,що не змила той йод,але ну що ж треба було триматися гідно,бо "хвилина слави" вже почалась,тому я купила хліб та пішла додому,наче так і треба)Я тоді як виявилося була у тренді,коли малюють хною або іншими атрибутами веснянки.Проблема була тільки у тому,що я була то у тренді,а тренду ще на той час не було.Може я вирішила набагато кроків вперед піти у моді,хто знає.)

Я можу сказати,що запалення справді підсушились,але коли наносиш йод на запалення воно нормально так пече,а потім ти схожа на долматинця,леопардові лосіни,або щось інше)

Тут вже під'їджає третя історія.Думаю,що Ви вже трошки збадьорились і готові до нової"драми")

Мабуть,це доволі популярна тема.Маски для волосся.Тут повний "шведський стіл" організовано.Кон'ячок,курячі яйця,відвари лопухів та інших рослин.Скажу так,з цієї теми може бути щось і гарне для волосся.Я напишу лише про свій досвід,нажаль не завжди вдалий,але позитивний.

3. Куряце яйце

Ціль:

Волосся з реклами,блискуче,гладке та розсипчасте.Доречі це все могло би і бути,але хто знає,може то я не дотрималась інструкції.

  • Що треба зробити?

Миємо волосся курячем яйцем і потім не можемо натішитись результатом.

  • Реальність

Я просто хотіла волосся як з реклами,коли дівчина з укладеним волоссям ходить щаслива та гарна.Якщо в мене було таке ж волосся,я також була б така щаслива,якщо що)Так казали,що так і буде,навіть краще.Намочивши голову не прохолодною,а тепло-гарячою водою,не знаю скільки там було градусів,але мені було комфортно,я розбила те яйце,вимивши шкіру голови,я почала змивати його,хто ж знав,що треба була вода не гаряча,а прохолодна,максимум злегка тепла,тут щось пішло не по плану і яйце звернулось.У звичайному житті я не вмію готувати модне яйце-пашот,але тут це вийшло,хоча особливих радощів не принесло)Волосся було довге на той час,ще довше,аніж маю зараз,тому довелося вимивати певний час плоди своїх експерементів.Я думаю при всій цій ситуації,головний суддя з Мастершефу відправив мені одразу на "Балькон!",бо пашот був на висоті,техніка приготування дуже складна,подача страви неперевершена)

Все могло би бути інакше,якщо можливо б я включила воду прохолоднішу.

Висновок:

Хочется підвести підсумок.Варто експерементувати та не боятися нового.Ця трійка припала на шкільний час,в цьому віці тобі здається якщо ти щось десь почув або прочитав то це реальний працюючий варіант,нема часу думати і аналізувати,треба робити.

Хоч деякі рецепти краси не виправдали моїх сподівань,але я знаходила масу позитивних моментів,є що згадати,з чого посміятися та що написати ось тут,у MakeupClub.Я взагалі дуже "везуча"людина,якщо би магазин працював 24/7 і я би захотіла туди піти,то він неодмінно би зачинився на переоблік,хоча в чомусь мені все таки щастить.Головне це дивитись на певні ситуації з двох сторін,якщо одна сторона погана,то інша може виявитись іншою,не схожою на першу.

Дякую,що дочитали багато тексту.

Можливо хтось має ще подібні фейли з народних рецептів краси,цікаво буде почитати)