Багацька Ірина

Чарівна Miss Charming — парфуми, що обеззброюють

Чарівна Miss Charming — парфуми, що обеззброюють

Francis Kurkdjian — один із творців сучасної історії парфумерії. Він створив понад 200 ароматів, і практично кожен з них залишив свій слід, як у серцях парфлюбителів, так і в душі тих, хто просто любить якісні, добре зібрані парфуми.

  • Незабутня Baccarat rouge 540, що змушує себе любити чи ненавидіти.
  • Спільна робота з Christine Nagel подарувала світу неймовірний Narciso Rodriguez For Her.
  • Ароматом Green Tea Elizabeth Arden, що вийшов у 1999 році, протягом нульових пахла кожна третя дівчина.

У 2006 Francis створив ще один цікавий аромат зі своєю історією — Miss Charming від Juliette has a gun. Усі парфуми цього бренду говорять про те, що леді завжди озброєна. Miss Charming стверджує, що найкраща зброя дівчини — чарівність.

Вдихаючи цей аромат, я бачу трояндовий сад під скляним куполом, зовні якого мороз малює візерунки на склі. Тут же стоїть витончений столик із солодкими фруктами, чашкою чогось теплого та трояндовим конфітюром.

Чарівна Miss Charming — парфуми, що обеззброюють
  • Верх аромату вінчають солодкі лісові ягоди та лічі. Солодкість цього тандему відтіняє ледь вловима кислинка, яку дає полуниця, а ще я відчуваю ноту ожини.
  • Дзвінка, прохолодна троянда яскраво розкривається в серці і надає свіжості всій композиції. Ні, аромат безумовно не відноситься до категорії свіжих, але на морозі він буквально дзвенить. У розкритті троянда трохи запудрюється і сідає легкою хмарою.
  • Мускусна база забезпечує відмінну стійкість, а також підкреслює легкість, ніжність та чарівність Miss Charming.

На мені аромат ідеально розкрився взимку, саме у морозні дні. Він перестає бути просто милим, ніжним, легким. Зовсім по-іншому починає грати троянда, яка тут має сольну партію, вона дзвенить морозною прохолодою, а фрукти створюють м'яку, солодкувату вуаль.