Vikulyk

Приборкують норовливе волосся разом з You look Professional Multiaction Spray 10 in 1

Приборкують норовливе волосся разом з You look Professional Multiaction Spray 10 in 1

У мене хвилясте волосся, як любить тирчати у всі боки, також має схильність до сухості і відносно тонке, тому завжди знаходжусь у постійних пошуках засобів для своїх проблем.

Між миттям голови добре запастись такими палочками-виручалочками, які оживляють і приводять до ладу шевелюру. Він дійсно дисциплінує волосся, зволожує і обтяжує( в гарному сенсі цього слова), мені з ним простіше розчісувати свої локони.

Волосся виглядає більш плотним та блискучим.

Додала фото після нанесення засобу.

Приборкують норовливе волосся разом з You look Professional Multiaction Spray 10 in 1

Текстура доволі цікава) Це наче гель-крем, але ми його отримуємо з аерозольним шляхом. Таким спосіб нанесення подібної текстури доволі зручний і переборщити з ним важко.

Навіть спробувавши наносити на сухі локони, він добре вбирається і не залишає ефект брудного волосся, але все ж засоби подібної текстури дуже добре працюють на ледь вологе волосся.

Також варто зазначити, що він супер економний, у мене вже давненько стоїть на поличці, тай коштує не дорого. Тому можу рекомендувати до покупки.