wowmom

Палетка, яка надихає фарбуватись! Відро тіней чудової якості.

Палетка, яка надихає фарбуватись! Відро тіней чудової якості.

Привіт, красуні!

Мене звати Альона, і я та сама людина, яка завжди казала, що тіні від Nyx мене абсолютно не цікавлять.

І так...я та сама людина, яка купила тіні від Nyx на 40 віддінків... Ви спитаєте, де логіка?! Я і сама не знаю:-)

Насправді мені дуже сподобалась гама цієї палетки: в ній є і холодні кольори, і теплі, різні формули і текстури, базові віддінки та цікаві акцентні. З цими тінями хочеться фарбуватися, адже кожного разу можна створювати новий цікавий образ.

Палетка, яка надихає фарбуватись! Відро тіней чудової якості.

В палетці 40 віддінків по 1 граму в кожному рефілі. Я майже впевнена, що так багато мені не потрібно, і я навряд чи "заюзаю" її до кінця. До речі, якщо вам також не треба стільки тіней, Nyx випускає і міні версію Утопії на 16 віддінків.

В палетці мене одразу зацепили неймовірної краси зелені, оливкові віддінки, кольори морської хвилі та застарілого золота.

Матові віддінки класно тушуються, і нашаровуються.

Палетка дуже логічно побудована, і створювати макіяжі з нею одне задоволення. Якщо я не знаю, як нафарбувалась, я просто обираю якийсь шимер, а потім три кольори навколо нього, тобто виходить такий макіяж чотирма віддінками. Ви тільки придивіться, кожні 4 рефіли - це нове класне поєднання.

Ціну за таку кількість продукту вважаю абсолютно адекватною, бо палетка згодиться на всі випадки життя.

Описувати кожний віддінок, я не бачу сенсу, тож тримайте підбірку найцікавіших, на мою думку, кольорів.

В палетці є і дуже делікатні сатини, і металізовані віддінки, і спаркли, і напівпрозорі топери.

Тут є де фантазії розгулятися.

Але при цьому, палетка базова, і з нею можна створи просто безліч красивих комерційних образів.

Тіні я наносила і на базу, і просто на консилер, та вони чудово трималися на протязі дня, без осипань, або скочування.

Деякі шимери краще все ж наносити пальцями для насиченості кольору, та в більшості випадків, всі вони чудово набираються на пензель.

Я не очікувала такої чудової якості від тіней, ба більше - я вражена!

Якщо ви хочете одну класну палетку, на всі випадки життя - то це Nyx Ultimate Utopia!

До того ж в палетці такі неймовірні небанальні зелені та оливкові віддінки, які просто потрапили в саме серденько.

Я отримала задоволення від використання тіней, і можу сміливо радити цю палетку всім, всім, всім.

Дякую за увагу 😘