Skomska Olya

#заюзані палетки

#заюзані палетки

В моїй косметичці багато засобів від Lamel. ✨

Але сьогодні про два моїх ТОП продукти, які максимально жахливо виглядають, але завдяки Demchenko Alina ♥️ , пишу цей відгук, адже її коментар про те, що "заюзаним пакуванням довіряю більше, бо такий продукт пройшов всі випробування і косметички " - мене надихнув, я подумала - це ж дійно так, в мене теж в голові так працює . 🙏🏻

Даним продуктам присвятили вже не один пост та відгук, адже вони варті кожної гривні.

Перший з них це рум'яна LAMEL Make Up Cheek Colour New в 404 відтінку (використовую їх як бронзер).

Він має шовковисту текстуру, яка лягає на шкіру дуже м'яко і плавно, не забиваючи пори і не обтяжуючи макіяж.

Високопігментований , піддається розтушовці, хороша стійкість.

Тон 404 - не рижить.

Макіяж з ним виглядає чудово, дуже легко зробити легкий контуринг обличчя. Одне задоволення🥰

Другий продукт - хайлайтер LAMEL Make Up HD Highlighting Glow & Sparkle Powder .

Має легку текстуру, завдяки дрібним світловідбивним часткам обличчя набуває ніжний, природний блиск.

За бажанням можна нашаровувати , хто любить інтенсивніше сяйво. Добре розтушовується.

Дані продукти замовляю не перший раз, користуюсь кожного дня. Щиро рекомендую!🌺

Один мінус - в мене постійно, з часом, відпадає кришечка🤬, хоча продукт лише в кометичці, не падає, все ок. І це вже така закономірність ...а у вас як?)

P/S Зараз чудові знижки, за орієнтовно 200 грн можна придбати 2 продукти, тому дуже рекомендую, та й собі оновлю)🤗

#заюзані палетки
#заюзані палетки
#заюзані палетки