Крем із чудовою дією для чутливої шкіри рук! На повторі не раз.💚 Трішки специфічний запах.

Крем із чудовою дією для чутливої шкіри рук! На повторі не раз.💚 Трішки специфічний запах.

Вітаю 🌿
💚Ділюся своєю знахідкою, чудовим кремом для рук із хорошим складом і дією на шкіру. Я - задоволена на всі 100.
Отже, знову в ефірі фірма BIOselect. В арсеналі зараз в мене і крем для рук і ніжок. Виробник- ГРЕЦІЯ.
🌿🌿🌿🌿🌿
Крем для рук легкої консистенції з Диктамелією і календулою BIOselect Olive Hand Cream Light Texture🌿
Упаковка: велика туба, його 150 мл, вистачає на довго. Все оформлено в стилі бренду. Кришка відкидається. Обмежувач хороший, вихід крему контрольований.
Крем: колір жовтуватий, то і не дивно, в складі багато натуральних компонентів, що і дає таке забарвлення. Консистенція в міру густа, середня, для ніг густіший. В мене зволожуючий з олією календули, це легша версія, є ще поживний. То різні креми, звертайте увагу.
Аромат у крему специфічний, важко описати. Я не знаю, як пахне диктамелія. Це і солодкість, щось трав'яне і щось харчове навіть (🤔щось з оцтом). Коли вдихаю, виділяється слина, не знаю, як описати. Є запах при нанесенні, інтенсивно, а далі зникає. Це потрібно чути, і думаю тут розділимося на дві гілки: комусь приємний, комусь ні. Мені подобається.
Ефект. Аромат то таке, а от дія це головне і тут вона ЧУДОВА. В мене дуже сохне шкіра від води і побутової хімії, бувають аж подразнення, та і на самі креми бувають алергії, тому мені підібрати крем дуже важко. Знали б ви, як часто я їх роздаю, якщо мені не підходять. Але зараз знайшло дійсно хороші креми, які працюють!
Цей крем чудово зволожує шкіру, заспокоює, пом'якшує. Він не дуже жирний (виробник це і зазначає- ЛЕГКА ТЕКСТУРА), вбирається швидко. Не створює на руках неприємну плівку. Комфортний. Ручки після постійного використання виглядають гарно. Гладенькі і ніжні. Кутикула теж зволожена.

Склад продукту хороший, багато натуральних компонентів, в основі оливкова олія.
💚Рекомендую крем від Bioselect, гарно діє, великий об'єм. Нюанс з ароматом. Бачу на сайті, що зараз змінили оформлення туби, додали трішки персикового))виглядає ніжніше. Залишаю посилання на два креми.

Крем із чудовою дією для чутливої шкіри рук! На повторі не раз.💚 Трішки специфічний запах.
Крем із чудовою дією для чутливої шкіри рук! На повторі не раз.💚 Трішки специфічний запах.
Крем із чудовою дією для чутливої шкіри рук! На повторі не раз.💚 Трішки специфічний запах.
Крем із чудовою дією для чутливої шкіри рук! На повторі не раз.💚 Трішки специфічний запах.