O’Ostah

Gosh Lumi Drops Highlighter

Gosh Lumi Drops Highlighter
Gosh Lumi Drops Highlighter
Gosh Lumi Drops Highlighter

Колись давно, коли я була ще зовсім молодою, у світ трендів увірвався стробінг. І чомусь саме дропси від Gosh підкорили усіх моїх подруг. Мені тоді ця пляшечка здалась шалено дорогою і недосяжною. Минули роки, я вже давно маю улюблені метеорити і забула про Lumi Drops … Та ось побачила на них знижку і, як то кажуть, урвала.

Gosh Lumi Drops Highlighter

Звичайний пластиковий м'який флакончик, без дозатора. Але засіб легко видобувати і носик вузький. Тому +1 бал за економічність та гігієнічність.

Кремова і достатньо легка. Для мене важливо, щоб косметика не забивала пори. На дропси шкіра зреагувала добре.

Варіант 1 - на виступаючі частини обличчя поверх тону/під нього. Ненавиджу наносити засоби пальцями, тож взяла вологий блендер. Це точно не варіант, бо він його просто з‘їв. Тому в хід пішли пальці. Результат - сяяння, яке помітне тільки при гарному освітленні або під яскравим сонечком.

Варіант 2 - додавати в тон.  Змішую ілюмінайзер із тональним кремом і отримую той самий улюблений ефект трохи помітного сяяння. Але тоном зараз користуюсь рідко, тому продукт для мене виявився не дуже корисним.

Я хотіла використовувати дропси саме сольно, тому і враження неоднозначні. Ніби й непогано, але припадають пилом.

А які ваші враження від дропсів?