Оліч

Moroccanoil Intense Hydrating Mask

Moroccanoil Intense Hydrating Mask

У мене семпл маски, тому я можу сказати лише про разове враження, а от накопичувальний ефект оцінити не можу.

Але я вирішила, що семплу мені було достатньо, щоб зрозуміти, що повнорозмір я не куплю, хоч і відразу скажу, що ефект був цілком непоганий.

Ціна: від 1200 грн за 250 мл

Призначення: відновлення, зволоження, очищення (?? очищення?...)

Тип волосся: всі типи волосся

Зроблено в: Ізраїль

Обіцянки виробника:

Марокканська олія давно відома своїми дивовижними властивостями відновлювати структуру волосся, зволожувати його, живити необхідними вітамінами і повертати йому природний, красивий блиск. Маска для волосся Moroccanoil Intense Hydrating Mask, яка містить цю олію, допоможе за максимально короткий строк повернути вашим локонам красу, м’якість і відновити кожен волосок, навіть якщо ваші пасма пройшли випробування фарбуванням або хімічною завивкою.

Мої враження від використання:

Моє волосся: сухе, ламке, пухнасте.

Маска дуже густа, має приємний солодкий східний аромат, але він не залишається на волоссі. Наносити треба на трошкі віджате волосся, прочесати гребінцем, лишити на 5-7 хвилин, потім змити на перейти до наступних етапів догляду. Після кондиціонеру я нанесла незмивний крем, яким постійно користуюсь, та висушила волосся феном. Маска зробила волосся трошки м'якішим на дотик, злегка зволожила. Пухнастість, звісно, нікуди не ділася.

Розбір складу від AI:

  1. Aqua/Water/Eau (Вода): Базова складова продукту.
  2. Stearyl Alcohol (Стеариловий спирт): Емолієнт, який зволожує і зміцнює волосся.
  3. Dimethicone (Диметикон): Силікон, який полегшує розчісування волосся і робить його гладким.
  4. Cetyl Alcohol (Цетиловий спирт): Емолієнт, який допомагає зволожувати волосся і шкіру.
  5. Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil (Масло аргани): Зволожує і живить волосся.
  6. Parfum/Fragrance (Ароматизатор): Доданий аромат.
  7. Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride (Гуаровий гідроксіпропілтримоніум хлорид): Засіб для збереження вологи і полегшення розчісування волосся.
  8. Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride (Гуаровий гідроксіпропілтримоніум хлорид): Засіб для збереження вологи і полегшення розчісування волосся.
  9. Panthenol (Пантенол): Вітамін B5, який допомагає зволожувати і зміцнювати волосся.
  10. Glyceryl Stearate (Гліцерил-стеарат): Емульгатор, допомагає зберігати вологу волосся.
  11. Acrylates Copolymer (Акриловий кополімер): Забезпечує фіксацію волосся.
  12. Cetearyl Alcohol (Цетеариловий спирт): Емолієнт, який зволожує і зміцнює волосся.
  13. Cetearyl Glucoside (Цетеариловий глюкозид): Емульгатор, допомагає зберігати вологу волосся.
  14. PEG-100 Stearate (ПЕГ-100 стеарат): Емульгатор.
  15. Polyquaternium-37 (Полікватерніум-37): Засіб для догляду за волоссям.
  16. PPG-1 Trideceth-6 (ППГ-1 тридекет-6): Емульгатор та стабілізатор.
  17. Steareth-2 (Стеарет-2): Емульгатор.
  18. Caprylyl Glycol (Каприліл гліколь): Зволожувач і консервант.
  19. Propylene Glycol (Пропіленгліколь): Засіб для збереження вологи.
  20. Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate (Пропіленгліколь дикаприлат/дикапрат): Емолієнт.
  21. Citric Acid (Цитратна кислота): Регулює pH продукту.
  22. Disodium EDTA (Динатрій ЕДТА): Хелатуючий агент, який допомагає зберігати стабільність продукту.
  23. Isopropyl Alcohol (Ізопропіловий спирт): Розчинник.
  24. Sorbitan Oleate (Сорбітан олеат): Емульгатор.
  25. Stearamidopropyl Dimethylamine (Стеарамідопропіл диметиламін): Засіб для збереження вологи і полегшення розчісування волосся.
  26. Chlorphenesin (Хлорфенезин): Консервант.
  27. Behentrimonium Chloride (Бехентримоніум хлорид): Засіб для збереження вологи і полегшення розчісування волосся.
  28. Cetrimonium Chloride (Цетримоніум хлорид): Засіб для догляду за волоссям.
  29. Phenoxyethanol (Феноксіетанол): Консервант.
  30. CI 15985 (Yellow 6) (Барвник Жовтий 6): Доданий для кольору.
  31. CI 19140 (Yellow 5) (Барвник Жовтий 5): Доданий для кольору.
  32. Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Hydroxycitronellal, Methylhydroxycitronellal, Citronellol (Ароматичні компоненти): Доданий аромат.

Якщо взяти до уваги, що парфуму у продуктах завжди уже небагато, а в цьому складі він на шостому місці - я для себе роблю висновок, що робочих компонентів в цій масці дуже небагато. Та і взагалі, ця маска продається вже дуже багато років, а виробники не стоять на місці, і я впевнена, що з'явилося вже дуже багато більш сучасних, робочих засобів.

Взагалі на мій погляд маска непогана, бо видно хоч якийсь ефект. Я зтикалась і з гіршими продуктами. Але за таку ціну можна знайти маски з набагато більшим списком корисних складників.

А як вам ця маска?

Moroccanoil Intense Hydrating Mask