Lytvynenko

Шимер для тіла Body Boom ✨

Шимер для тіла Body Boom ✨

Краще пізно, ніж ніколи, втішаю себе я 😁

Шимер для тіла Body Boom - це продукт польського бренду, що, як зазначається, має зволожувальні, живильні та відновлювальні властивості, а також шовковисту консистенцію, що на 96% складається з компонентів натурального походження.

Особливості продукту, як заявляє виробник:

- чудова альтернатива класичному хайлайтеру;
- підходить для всього тіла та всіх типів шкіри;
- масло ши забезпечує делікатне живлення та пом'якшення;
- без SLS, парабенів і мінеральних олій;
- добре вбирається, не залишаючи липкого шару;
- олія бабасу чудово освіжає й тонізує;
- олія солодкого мигдалю активно бореться з тьмяністю, вирівнюючи тон;
- надає антибактеріальну та протизапальну дії;
- олія бразильського горіха інтенсивно зволожує епідерміс;
- нормалізує та підтримує його гідробаланс;
- авокадо усуває ознаки дегідратації;
- соєва олія делікатно пом'якшує загрубілі зони;
- стимулює процес регенерації тканин і клітинне оновлення;
- збагачений натуральними оліями рису й макадамії;
- вітамін Е має антиоксидантні властивості.

Шимер для тіла Body Boom ✨

Пакування: Я б сказала лухарі: скляна пляшка, з якісним і зручним дозатором і приємним дизайном.

Консистенція: досить рідка, дійсно шовковиста, як олійка.

Аромат: нагадує суміщ олій, що певний час були в закритій ємності, з додаванням легкої віддушки. Цей запах специфічний, але не можу назвати його неприємним.

Шимер: дрібний в поєднанні з досить крупними блискітками. Мені дуже сподобався 😍

Склад досить безпечний і багатий на натуральні компоненти. Лиш парфумування може мати середній рівень безпеки, посилаючись на сайт з перевірки складників косметики.

Комплекс олій у складі:

Масло ши відповідає за поглиблене зволоження навіть найбільш сухої шкіри і додатково живить її.

Олія бабасу живить та зволожує шкіру, роблячи її пружною та еластичною.

Олія солодкого мигдалю допоможе вирівняти колір і зменшить будь-яке знебарвлення. Володіє антибактеріальними властивостями, заспокоює запалення та подразнення та глибоко зволожує шкіру.

Олія бразильського горіха глибоко зволожить та відновить Вашу шкіру. Сприяє швидшому відновленню і захищає її, запобігаючи висиханню. Робить шкіру більш еластичною і зупиняє процеси старіння, надаючи їй здоровий, сяючий вигляд.

Олія авокадо відповідає за затримку процесів старіння шкіри та запобігає її висиханню.

Соєва олія покращить зволоження Вашої шкіри. Захистить її від втрати води та зовнішніх факторів. Допоможе надати шкірі пружність і уповільнити процес старіння.

Олія макадамії містить пальмітолеїнову кислоту, яка природним чином зустрічається в шкірі людини. Допоможе зволожити та зробити шкіру більш еластичною, а кислоти омега-3 та омега-6, що містяться в ній, регенерують Ваш епідерміс.

Рисова олія підтримує достатній рівень вітаміну Е, який відповідає за прискорення регенерації клітин. Згладжує шкіру і захищає її від шкідливого впливу сонячної радіації. Пригнічує дію токсинів.

Засіб дійсно чудово розподіляється по шкірі, гарно її зволожує, лягає без плям і розводів. Дає легкий блиск, що виглядає досить гармонійно і природньо вдень.

Висновок: рада, що маю таку штучку, з нею себе сьогодні почувала на вулиці досить бадьоро та впевнено 🤩 Буду корисиуватись із радістю!

Якщо замовляти через сайт з ЄС, то ціна виходить вдвічі нижча 😧

Дайте довше засобу увібратись, перед тим, як вдягатись. Я витримала 20 хв, але цього було недостатньо, на одязі залишились сліди, які просто вологою рукою не прибираються.