Що у моїй сумочці

Що у моїй сумочці

1. Кишенькове дзеркальце в рамочці відомої німецької фірми Titania. Його вага всього 18 грам. Ціна ну дуже приємна.
Дзеркало справжнє, зображення не викривляє .
Але є захисна плівка яку треба зняти.
Я таке довго шукала.


2. Помада Estee Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick - Моделююча помада відтінок 420.
Ось був огляд :
https://club.makeup.com.ua/post/8568/

3. Олівець для брів Malva - Malva Cosmetics Eyebrow Pencil у відтінку 04.

4.Блиск для губ - Hean Glow Star Lip Gloss.
Чудовий ніжний блиск який не пече губи.

5. Тангл Тизер Гребінець для волосся, ліловий .
Tangle Teezer The Original Fine & Fragile Pink Dawn - для тонкого і крихкого волосся ( так перевів Гугл перекладач) .
Найкраща щітка для тонкого волосся. Вона ідеальна.

6. Прокладка запасна фірми Always Ultra Night Duo. Кладу її в зіп пакет щоб не затиралась.

7. Носові хустинки паперові без аромату, чотиришарові 10, упаковок по 9 штZewa Softis. Наймякші та найприємніші серветки які поки я пробувала.

8. Вологі серветки "Антибактеріальні"
Superfresh Antibacterial. Дуже вологі їх теж краще класти у зіп пакет бо можуть потікти.

9. Малесенька папочка на зір замку зручна класти документи, монети , косметику типу олівці для губ та брів, навіть прокладку щоб не затиралась.
У мене декілька таких папочок.

10. Олівець для губ LAMEL Make Up Long Lasting Gel Liner у 404 відтінку. Зараз на нього чудова ціна.


11. Сонцезахисні окуляри.


Те що не увійшло на фото :
12. Купа чеків які постійно потрібно викидати .
13. Трошки ліків.

Що у моїй сумочці
Що у моїй сумочці
Що у моїй сумочці
Що у моїй сумочці
Що у моїй сумочці

Я ще в пошуках свого ідеального снеку . Раніше це були цукерки Тузя від Лукас.

Ще інколи беру з собою палетку від Наташі Денони з рум'янами та хайлайтером . Це коли наприклад іду в театр чи ботсад, чи ще на якусь подію.