wowmom

Консилер, з яким "все складно", та що робити, якщо він вам не підішов?

Консилер, з яким "все складно", та що робити, якщо він вам не підішов?

Привіт, красуні!

З консилером Maybelline Instant Eraser Multi-Use Concealer, я знайома вже не перший рік, і з ним в мене досить складні стосунки.

Навіть пост окремий про нього писала ось тут:

https://club.makeup.com.ua/post/7536/

Справа в тому, що я дуже сильно намагалася з ним "подружитися", адже не дарма це бестселлер у бренду, але кожного разу - виходив якийсь провал. Я пробувала його наносити і зовсім трошки, і побільше, використовувала і різні пензлі, і спонжі, аж поки не виявила свою ідеальну формулу нанесення.

Цей пост створений для тих, кому Maybelline Instant Eraser Multi-Use Concealer не сподобався, і можливо мій метод допоже в процесі експлуатації.

Консилер, з яким "все складно", та що робити, якщо він вам не підішов?

Перше, що треба зробити, коли ви купуєте консилер, це відірвати той безглуздий спонж.

Він "жере" просто нереальну кількість продукту, ніяк не полегшує нанесення, до того ж не є гігієнічним інструментом.

В мене віддінок 06. Він має достатньо помітний жовтий колір (який чудово підходить для нейтралізації фіолетового синця під очима), та підійде дівчатам з середнім тоном шкіри.

Для того, щоб нормально нанести консилер, нам знадобиться: віра в перемогу, пальці та вологий спонж.

Це фото, я залишаю тут для того, щоб ви розуміли "масштаб проблеми".

Я - панда!

В мене глибоко-посаджені очі, та тонка шкіра в цій області, а це означає, що із-за анатомічної особливості, синці зі мною з самого народження.

Спочатку я просто отак точково наношуу консилер, і даю йому буквально хвилинку-дві застигнути (тобто не розтушовую одразу).

Далі легкими рухами, подушечками пальців, починаю обережно розносити його по проблемним ділянкам.

І ось на етапі, коли синець повністю замаскований, але виглядає поки що це не дуже, я беру вологий спонж, і легкими рухами, забираю залишки консилеру, і розрівнюю рел'єф під очима.

В такому випадку, я отримую нормальне перекриття, без підкреслення зморщок.

Maybelline Instant Eraser Multi-Use Concealer я фіксую ДУЖЕ тоненьким шаром пудри, бо без фіксації - він западає у тріщинки, а якщо переборщити з пудрою - виглаядає, як слоєний пиріг.

І після всих цих мініпуляцій, є шанс, що він нікуди не дінеться, і не буде сушити зону під очима.

Насправді, моя думка, щодо цього консилеру не змінилася, але я знайшла той варіант, завдяку якому, він може існувати в моїй косметичці.

Сподіваюсь, була корисною, і дякую за увагу!