SomovaFM

Що в моїй сумці?

Що в моїй сумці?

Тим паче нещодавно до мене приїхала моя нова сумка. Проста, вмістка та яку я тепер можу взять під будь-який образ.

Напомнення сумки змінюється з сезоном та якимись новинками. Банан, нажаль, не дочекався фотосету 🤭

Що в моїй сумці?

1. Чохол для сонцезахисних окулярів. Вони завжди в мене на голові, але якщо заважимуть, то скло не подряпається о ключі в сумці.

2. Резинка для волосся.

3. Матуючи серветки. Влітку вони розлітаються дуже швидко.

4. Антисептик. Придбала гарні дефузори і сама бадяжу антисептик собі 😅

5. Футляр для прокладок (щоденних та менструальних). Якщо в сумнці немає окремого кармашку, то ця штука дуже зручна, вміщає декілька засобів.

6. Назальний спрей від алергії. Аби дихати та жити 😁

7. Міні зубна нить від Dr.Morgen. Я в захваті що натикнулась на неї, вона була з підвіскою для брелку, але без неї мені зручшіне.

8. Помада. Їх можу міняти, але останнім часом моїм фаворитом стала матова від Maybelline.

9. Парфуми. Ще один гарний на компактний дефузор, куди переливаю парфуми під настрій. Наразі там Moschino - Bubble Gum

10. Гаманець.

11. Сухі серветки.

12. Вологі серветки.

13. Льодяники Halls.

14. Навушники. Без них з дому не виходжу.

15. Ключі від будинку, звичайно. Які забула покласти на фото, бо чистила брелок - мого коалу Коя 🐨 (згадка про часи фанатіння від к-поп)

Не можу не показати наймімішний міні-канцелярський ніж, якій наразі лежить у моїй тривіожній валізці, але точно може бути прихованою зброєю на самозахист 😄 Дякую Oli Seagull, що нагадала мені за нього 😉

Бо напирклад перцовий балон беру з собою в основному в зимку, коли на вулиці темнішає дуже рано.