krislemly

Як змінювались мої вподобання в манікюрі з роками💅

Як змінювались мої вподобання в манікюрі з роками💅

Привіт,привіт!)

Зовсім недавно дівчата сколихнули стрічку своїми макіяжами тоді/зараз, а сьогодні листаючи галерею, я подумала, що ця тема актуальна і для манікюру.

Тому трішки розкажу та покажу еволюцію (я на це сподіваюсь) мого смаку в манікюрі.

Найперший манікюр гель лаком зі мною трапився років в 15-16, я навіть відкопала фотку. Трішки по дитячому і звісно з малюночками.

Малюночки та наклейочки все так само не дають мені спокою. І звісно рожевий колір💕 Чесно кажучи його було багато, аж занадто😅

Знайшла фотографію новорічного манікюру. Білий та срібний були тоді улюбленим поєднанням.

Тут то я і звернула кудись не туди. Малюночки та рожевий залишилися в минулому. А їм на зміну прийшов він, НЮД. Напевно цілий рік я проходила виключно з таким манікюром, іноді додаючи туди якусь приколюху, щоб зовсім скучно не було.

Тут то і прчинається двіж, в хід пішов кольровий френч , ефект типу "градієнт", якісь хвильки, сужечки та дизайни.

На зміну довгим нігтиках прийшов короткий квадрат. Та повернувся улюблений нюдік з мінімальним дизайном.

Ну, якось так)

Розкажіть чи змінювались ваші вподобання в манікюрі з часом, якщо є показуйте фоточки💕