wowmom

Рум'яна, які я затерла до дірки! Освіжаючий віддінок, з модним сяючим фінішем

Рум'яна, які я затерла до дірки! Освіжаючий віддінок, з модним сяючим фінішем

Привіт, красуні!

Як я радію, що в моду увійшли рум'яна, бо я їх любила завжди, і завжди з ними "боршила". Та сьогодні я в тренді, отак от!

В мене багато рум'ян, але я сьогодні хочу розповісти про досить бюджетні, і дуже класні рум'яна Maybelline Fit Me у освіжаючому віддінку 40 Peach.

Рум'яна, які я затерла до дірки! Освіжаючий віддінок, з модним сяючим фінішем

Упаковка пластикова, простенька, і з часом вона дуже царапається, але в ній знаходиться аж 5 граамів продукту.

На диво, сьогодні, ці рум'яна я затерла до самої дірки, хоч останнім часом не дуже часто ними користувалася.

Але це добре - люблю, коли косметика закінчується:-)

В мене віддінок 40 Peach - і це дуже красивий персиковий колір, с золотистим шиммером. Рум'яна схожі на Hot Mama від theBalm, але у Hot Mama достатньо помітний перелив, і вони яскравіші.

Тому я вважаю, що Maybelline Fit Me 40 Peach - це більш носибельна і універсальна версія.

Пігментація рум'ян від легкої до середньої, тому переборщити з ними важко.

Але я старалась:-)

У них приємна класична текстура, і при наборі на пензель, вони можуть за зовсім трошки пилити.

Мені подобається, як рум'яна виглядають на обличчі, адже вони круто освіжають, і наче підсвічують шкіру зсередини. Обожнюю такий ефект!

Стійкість хороша, і я їх бачу на обличчі з самого ранку до вечора.

Окрім дешевої упаковки, мені немає до чого придиратися, бо в усьому іншому рум'яна Maybelline Fit Me Blush - просто чудові!

Дякую за увагу 😘