alena.rosee

Song of India Night Queen 🖤

Song of India Night Queen 🖤

В світі парфумерії так і хочется знайомитись з парфумами різних епох, напрямів, країн та традицій.

Тому, якось купляючи індійські товари , я звернула увагу, що в продажі є і парфуми ... опису та пірамід не було, тому взяла чисто по назві та кольоровій баночці )))

Бренд Song of India - досить давній гігант на торговій арені в Індії та в світі, випускає арома палочки, конуси, свічки, парфуми та парфумерні оліі, тверді парфуми та ефірні масла, і ще багато різного ароматного ✨

Сьогодні мій допис буде про тверді парфуми 😉

Кожен твердий парфум знаходиться в латунній коробочці з візерунками.

Ці парфуми я купляла в наборі, там було 2 таких коробочки, а зараз бачу в продажі вже зявились моно парфуми.

Цікаве те, що , якщо ви покупаєте не оффлайн, то візерунок коробочки будет рандомний, так як сам декор не залежить від аромату , що всередині.

Коробочка дуже маленька, приблизно як пів коробочки сірників.

Сам парфум всього 4 грами.

Ці аромати є в трьох варіаціях:

- тверді парфуми

- парфумовані олійки  або ароматичне масло (саме такі є на мейкап) 2.5 мл

-  олійки 5 і 10 мл.

В мене не було олійного варіанту цього аромату, тому я не можу порівняти чи дійсно запахи ідентичні.

У склад твердого парфума, окрім ароматичного масла, є:

- бджолиний віск

- масло жожоба

- екстакт алоє

- масло зародків пшениці

Чим пахне, як наноситься та яка стійкість?

В мене не так багато саме твердих парфумів, якось не дуже люблю такий формат, були тільки аромати від Лаш .

Коли вперше нанесла на шкіру цей аромат, одразу перша думка: "пахне знайомо, приємно, щось з минулого, щось саме з євро парфумів часів 80-х"

Почала перебирати думками... не так просто описати аромат зовсім без піраміди нот, але ... аромат густий, теплий і пряний одночасно, є і білоквіткові акорди, і легка медова горчинка, і бальзамічний наліт.

По характеру мені дуже схожий на прекраснішого Moschino Moschino 1987 року, про який я якось зберусь з думками і напишу. Не "Медведиками" єдиними , є ж і класика 😉

Подумавши ще трохи, я почала згадувати, як біля дому, влітку, ростуть такі високі кущі з білими квітками, я їх називаю дурманами 😁😁😁 але це в шутку))

Влітку ці рослини випускають не тільки квіти, а і густий дурманний аромат, солодкий, медовий, хтось це називає Нічний жасмін, але правильна назва цієї рослини це Цеструм нічний.

І вуаля... погугливши я і почитала, що Цеструм нічний і називають Нічною Королевою за те, що цвіте та пахне тільки по ночам)))

Пазл склався 🖤

Та я знаю прекрасно як пахнуть ті кущі, в парфумі композиія значно цікавіше і більше різнобарвна.

Стійкість на шкірі : взимку зовсім мало, пару годин.

А ось влітку может  пахнути і до вечірнього душа, весь день. Розкривається в спеку прекрасно, окутуючи ароматом вашу шкіру.

Авжеж, шлейфу на кілометр не чекайте та люди поруч аромат відчують)

Як не дивно, аромат компліментарний, люди питають що за парфум. 😉

Ціна бюджетна, такий формат саме індійського парфуму мені подобається, тому я буду і далі знайомитись з ароматами цього бренду , тим паче їх благовонія дуже люблю 😍

Дякую за увагу 💕