Blondie_rs

Обновки та пусті баночки: літо 2023

Обновки та пусті баночки: літо 2023

Привіт! Сьогодні останній день літа, а це означає, що саме час відкрити тему обновок та використаних баночок за три місяці.

Така ідея "обліку" [не фінансового, на щастя 🤣] в мене прийшла ще минулого року, адже мені сподобалось робити колажі, записувати, коли і що я купила та вести свого роду список усього. Спочатку це була підбірка за два місяці (серпень-вересень), згодом я закрила ще місяці (жовтень-листопад) та розпочала все більш логічно - по сезонам. Тож, вашій увазі, колажики на тему: що я закінчила (що б повторила, а що - ні) та нові косметичні засоби в моїй шафі!

Цього місяця в мене справді подвиг! Ще таких результатів я не показувала... 😀 Кілька позицій з догляду, та навіть декоративка не витримала! Усі дати підписую під або поруч з продуктом/-и. Декотрі, які не потрапили до списку (а таке теж буває - писатиму тут вручну в список).

Отож, закінчила:

  • Крем Real Barrier Intense Moisture - дуже мені подобався. Чудово зволожував, дарував м'якість та насичував шкіру. Для літа був трішки заважким (трішки жирненький, але впитувався практично моментально), але я його докінчила, коли у нас було знов похолодання в червні. Однозначно повторила б, дуже мені комфортний та закриває багато потреб (сухість, захисний бар'єр, м'якість, легке здорове сяйво шкіри);
  • Сироватка Commonlabs Vitamin E - любила за її неймовірний аромат трав. Такий трішки лікарський запах, але дуже приємний та ненав'язливий. Була комфортною, гарно впитувалась, ніяких нарікань. Гарно заспокоювала шкіру, але щоб щось "вау" то не було.
  • Декоративка: олівчик для брів Eveline - трішки відтінок Deep Brown був мені рижим, тому не дуже його полюбляла. М'який грифель, гарно малює, зрештою це хороший бюджетний варіант. Консилер Makeup Revolution Conceal & Hydrate не повторю ні за що на світі. Я себе покарала тим, що взяла Super Size, попередньо не спробувавши звичайний формат. Наче ніяких зволожуючих компонентів не мав, адже під очима робив пустелю. Його братик Conceal & Define значно більше був мені до вподоби.
  • Тонер-пади IsnTree з цибулькою - доволі цікавий формат. Зрештою, нічого поганого, але чогось "вау" не побачила за 2 пади.
  • Fourth Ray Beauty - молочко для обличчя. Цей продукт у 2020 році почав спасати мене від запущеної сухості шкіри. Але зараз він став мені не дуже актуальним через мій прорив у знайомстві з безліччю продуктів корейського ринку. Колись повторю, щоб "згадати молодість". Не стільки зволожує, скільки наповнює шкіру та надає сяйва.
  • Маска Revolution Skincare Feed Your Face - з дрегонфрутом. Нарешті я її закінчила, адже купила ще в далекому 2021 році. Гарно зволожує, єдине що незручно наносити, адже в неї доволі густа йогуртоподібна текстура.
  • Спрей Fourth Ray Beauty Fresh Af - ще одна баночка, яка нарешті пригодилась під час тої спеки... Вона стояла ще з 2020 року, та прийшов її зірковий час. Проте, якщо воно попадало в ніс - можна було закашлятись. Аромат хоч приємний, але якщо дуже часто користуватись - воно душило. Тепер туди залила воду - розпилювач робить хмаринку і це великий плюс.
  • Гель-флюїд, база під макіяж Nivea Make-up Expert - і остання банка зі старого запасу (2021). Давала його під санскрін. Злегка зволожував, швидко впитувався, але поживності та зокрема зволоження було мені мало.
  • Крем для рук Пані Валевська (для мамусі) та пінцет Ессенс, який я хотіла в білому кольорі, а мені прийшов зі смайликами 😂 Ну ок, нехай буде так.
  • Палетка сяючих тіней, рум'ян та хайлайтерів Maybelline Urban Light, тональний Revolution Pro Foundation Drops (F0,5, нарешті вгадала ідеально з тоном, бо в мене ще є F1 i F2).
  • Набір олівчиків для губ ColourPop You're the Bestie (10шт).
  • Олівчик для очей Colour Intense Be bold 203 Aperol - який я дозамовляла, щоб завершити тестування палетки Colourpop Baby Got Peach, та до пари поклала в кошик ще й Кармекс.
  • Набір парфумів Zara: Orchid (перші 10 хвилин мене душить конвалія, а потім огортає більш теплий відтінок аромату) та Gardenia (чекає на осінь).
  • Туш Maybelline Snapscara, улюблений консилер Fit Me Maybelline та Lip Paint Matte від L'Oreal у відтінку 212 Nude-ist.
  • Найбажаніша палетка від 2019 року, і я досі не вірю, що я її все ж придбала - Jeffree Star Blood Lust, а також до пари взяла Colourpop Brooklyn Nets. Тестування триває і затягується 😄 Але візуально все прям топчик. З формулами Джеффрі треба повозитись - це мій перший досвід, але шиммери, пігменти та топпери там просто нереальні! Єдине що пігменти (матові тіні) можуть тонувати шкіру.
  • Coxir Intensive EGF Peptide крем та нічна маска. Гарно зволожують та живлять шкіру, але для літа заважкі. Тож, відставила на осінь/зиму.
  • The SkinHouse Wrinkle Supreme сироватка та крем. Чудові продукти для боротьби зі зморжками. Пом'якшують та наповнюють вологою навіть вікову шкіру. Мама в захваті. А сироватка чи не єдина, яка з першого ж застосування себе чудово проявила.

Так склалось, що на кінець липня припали аж два виграші наборів від клубу. Я мала змогу познайомитись із новим для мене брендом Pharmaceris та цілою лінійкою догляду з гіалуроновою кислотою від L'Oreal!

Детальніше про набір Pharmaceris: https://club.makeup.com.ua/post/15425/

Детальніше про набір L'Oreal: https://club.makeup.com.ua/post/16518/

Крім цих я ще нарешті поповнила свій гардероб бомбером, який давно хотіла (випадково натрапила); придбала проекційну лампу з імітацією заходу сонця (24/07) та дзеркальцем з підсвіткою (26/07).

По косметиці та парфумерії доєднались:

  • Гель для душу Fresh Juice, молочко для тіла Bübchen, масочки для ніг Lirene та Joko Blend;
  • Підводка Eveline (з пензликовим кінчиком, щось поки мені не дуже подобається як малює) та вінілові помади Maybelline Vinyl Ink завдяки таємному промокоду від Мейкап 💋
  • Мініатюра парфумів Moschino Toy Boy 2;
  • Пробники парфумів Gucci Flora gorgeous Jasmine та YSL Libre. Взяла поносити, адже планую оприділитись з покупкою наступного повнорозміру 😊
  • Гідрофільна олійка від Fourth Ray Beauty. До речі, вона потужніша чим Skin1004 та змогла розчинити вінілову стійку помаду Мейбеллін!
  • Туш Max Factor Divine Lashes (зараз моя улюблена) та помада L'Oreal з колекції Nude у відтінку 172 - трішки заперсикова, але формула дуже приємна та зволожуюча.
  • Палетка тіней Smashbox Get Punked - огляд на неї побачите не скоро, адже це буде подарунком для мами.
  • Антисептик Mermade, крем антибактеріальний зволожуючо-матуючий від Eveline та маска проти токсинів від Sane;
  • Purito Deep Sea Water сироватка та крем. Перші враження приємні. Тестую та обов'язково поділюсь враженнями!

Покупок було і не мало, і не багато. Стараюсь купувати по мірі потреби, а не "тому що знижка". Але деколи втриматись ну дуже важко. Бо життя одне, і якщо щось дуже хочеться - краще зробити це зараз, за будь-якої можливості. Я досі рада і тішусь тому факту, що в шухляді стоїть [поки без діла] палетка Джеффрі Стар. Це - як закрите діло 4-річної давності. Виконана мрія, щасливе обличчя і тільки приємні емоції.

Напишіть, як вам такий формат 🙏🏻 Буду дуже вдячна за ваші коментарі.

Додавати продукти у вибрані не знаю чи актуально. Також на декотрі позиції у мене є відгуки, але тоді це б було надто інформативно та надто багато посилань та кліків на усе. Але, врахую побажання кожного! Бережіть себе ❤️

Вриваємось в новий сезон золотої осені. Бажаю всім наснаги та усіх благ!