alena.rosee

Соковита олійка Clarins Lip Comfort Oil 💕

Соковита олійка Clarins Lip Comfort Oil 💕

Всім привіт!

Ось так почитаєш на бьюті сайтах відгуки, так є ціла група шанувальниць масло для губ Clarins , прям блиско-секта, як сьогодні писала Карина, помадоблискний маніяк ? 🤣😁 чи як?))

Я фанат матових текстур, але іноді ношу блиски та масла, тому дещо в арсеналі є )))

Покажу та розкажу про блиск масло від Clarins 🌸

Соковита олійка Clarins Lip Comfort Oil 💕

В мене масло у відтінку 12 Candy glam 🍓

Так про що ж це масло?

  • Упаковка досить стильна , добре закручується, в сумці не тече , не відкривається
  • Аплікатор - на любителя , досить широкий , але зручний в користуванні
  • Аромат цукерково - мармеладний, дуже приємний , солоденький, як ягідне варення 🍭
  • Консистенція: хоч це і олія, але текстура желейно-масляна , приємна, має хороший глянець . Також є дуже делікатний шимер ✨
  • Стійкість : хороша, як для масла, тобто переживе перекус , каву ☕️ Після деякого часу , глянець уходить, залишається зволоження
  • Навіть після того як стерти олійку, губи трошки мають відтінок (але це не олія тінт)
  • Ціна: ну якщо аи блиско-маніак , то цей засаб вам сподобається і за його ціну)
  • Порівняння з бюджетним аналогом : наприклад з олійним блиском lcf персик 🍑 про який я писала допис , так це масло має більшу стійкість та глянець довше тримається, але у лсф і ціна нижче в 10 разів (то масло коштувало 70 грн). https://club.makeup.com.ua/post/17342/

Думала я вчора замовити нову олійку Ламель, та подумавши, все ж не взяла (взяла інший продукт), бо масел мені зараз вистачає 😁

Дивимось свотчі 👄