Alina Litva

K18 Leave-in Molecular Repair Hair Mask - Незмивна маска для молекулярного відновлення волосся

K18 Leave-in Molecular Repair Hair Mask - Незмивна маска для молекулярного відновлення волосся

Від виробника: маска на основі пептиду K18PeptideTM відновлює пошкоджене волосся лише за 4 (чотири!) хвилини.

Ця пептидна маска робоча, безпечна та дуже зручна. Мені дуже зайшов такий формат - просто миєш голову тільки шампунем і вже після рушника наносиш К18 та змивати не потрібно!

А якщо ви не бачите ефект від неї, швидше за все, ви просто не знаєте правила користування: 1 натискання (1 мл) потрібно розтирати в долонях до стану як на фото. Потім повторити стільки разів, скільки потрібно вашій довжині/густоті (на офсайті є таблиця). Мені, наприклад, з моєю довжиною вистачає 3 натискання, бо я зрозуміла, що чим краще розітру маску в руках, тим менше мені її знадобиться.

І ще, теплова дія (фен, стайлер) після 4 хвилин - ОБОВ'ЯЗКОВО!

K18 Leave-in Molecular Repair Hair Mask - Незмивна маска для молекулярного відновлення волосся

По мірі висихання волосся я не переставала дивуватися їх стану: такими пружними і одночасно м'якими я їх пам'ятала тільки після салонних доглядів або години з маскою під шапочкою.

Волосся після K18 виглядає розкішно, пружне, розсипчасте і легко укладається. За моїми відчуттями, вимивається такий догляд десь через 3-4 миття, тому мені достатньо раз на тиждень все це намазувати.

Підозрюю, що зайде людям із частими фарбуваннями та блондинкам.