Daniela P

Манікюр від А до Я: Послідовність виконання манікюру

Манікюр від А до Я: Послідовність виконання манікюру

Думаю цей допис буде корисним для всіх, особливо для тих хто планує навчитись сам робити покриття гель-лаком)

Отож в цьому дописі я опишу кожну дію, яку виконую я при покритті і для чого)

Для початку декілька обовʼязкових правил:

  • Продезинфікуйте робочу поверхню та інструменти.
  • Заберіть зайві речі зі столу.
  • Виконуйте манікюр подалі від дітей.
  • Тримайте свої інструменти та матеріали для манікюру в недоступних місцях для дітей.
  • Перед манікюром вимийте добре руки з милом та дайте їм повністю просохнути.
  • Не наносьте крем для рук за день до процедури(тому що будуть відшарування).
  • Для того щоб манікюр носився довго, не приймайте гарячу ванну після покриття гель-лаком, хоча б день (тому що гаряча вода розпарює нігтьову пластину і також можуть піти відшарування).
  • 1 - Зняття старого матеріалу.

Зняття виконуємо пилочкою або за допомогою фрезера з фрезою "кукурудзка" з синьою або синьо-червоною насічкою. Зняття старого матеріалу виконуємо повністю, якщо десь прям чучуть залишиться нічого страшного, головне зняти саме там де були відшарування.

Старе покриття знімаємо для того щоб коли наносимо нове покриття, нижнє старе з часом не почало відшаровуватись.

  • 2 - Опил форми.

Форму опилюємо пилочкою 180/1240гр.

  • 3 - Відсування кутикули.

Відсуваємо кутикулу за допомогою пушера. Також за допомогою фрези "Полумʼя" піднімаємо її та робимо таку ніби юбочку з кутикули, проходимо від бокового валику до іншого, не дуже натискаючи фрезою на ніготь, що не пропилити, працюємо не кінчиком, а пузиком фрези. Ніби під нахилом. Можна не використовувати фрезер, а просто пройтись пушером або апельсиновою паличкою і гарно відтягнути кутикулу та очистит ніготь від птеригію.

  • 4 - Бафимо ніготь.

За допомогою бафика ми робимо ніготь матовим і такі ніби мікроцарапинки для кращої адигезії нігтя з матеріалом. Забираємо ним верхній глянцевий шар нігтя.

  • 5 - Обрізання кутикули.

Обрізаємо кутикули за допомогою манікюрних ножниць. Рухаємось повільними кроками. Намагаємось кутикули обрізати не за один рух, а за декілька маленьких. Так менший шанс порізатись.

  • 6 - Змітання пилу та протирання нігтя АХД.

Пил змітаємо щіточкою і на ватний диск наносимо АХД і протираємо кожен ніготь та бокові валики. Таким чином ми знезаражуємо зону кутикуди та додатково знежирюємо ніготь та прибираємо пил.

  • 7 - Обезжирення нігтя.

Наносимо на нігтьову пластину спеціальний обезжирювач. Він слугує для кращої взаємодії нігтя з базою. Ніготь можна також обезжирити спиртом, якщо немає спеціального обезжирювача.

  • 8 - Нанесення ультрабонду.

Наносимо безкислотний ультрабонд . Ультрабонд підготовлює нігтьову пластину до нанесення бази. Він слугує ніби як клей між нігтем та базою. Має легку липкість. За допомогою нього покриття добре тримається на нігтю. Але стійкість покриття залежить також від нанесеної бази.

  • 9 - База для гель-лаку.

Наносимо перший шар бази тонко та втираючими рухами. Так покриття буде краще носитись. Менше відшарувань. Сушимо перший шар в лампі 60 секунд.

В мене база від Edlen Professional Rubber Base French #3.

  • 10 - Вирівнювання нігтьової пластини.

Наносимо другий шар бази. Ставимо краплю бази на ніготь та розтягуємо в боки та вверх по нігтю, ніби вирівнюючи його. Другий шар чуть товстіший першого, але не робимо з нігтя пиріжок. Краще нанести три тонких шари, ніж два товстих, які погано просушаться.

Другий шар сушимо 90 секунд.

  • 11 - Колір та дизайн нігтя (необовʼязково).

Наносимо основний колір або малюємо дизайн. Можемо залишити ніготь просто з базою. Можемо не наносити колір. Але тоді базу наносимо камуфлюючу.

Кожен нанесений шар кольору сушимов лампі не менше 60 секунд.

❗️ Не наносьте багато шарів кольору (максимум 2).

❗️ Чорний або білий колір потрібно наносити тонкими шарами(2-3шари). Тому що. товстий шар може не просушитись.

  • 12 - Верхнє покриття - топ для гель-лаку.

Наносимо топ для гель-лаку. Я обираю топ без липкого шару. Топ захищає ніготь від царапин та сколів. Також робить колір більш глянцевим та яскравим, не дає мутніти.

Топ сушимо 90-120 секунд.

❗️ Зазвичай на баночках гелів та гель-лаку пише скільки потрібно сушити в лампі. В УФ-лампі завжди потрібно більше часу сушити - 2-3хв, а в LED - лампах 30 - 60 секунд. Але орієнтуйтесь на свою лампу.

Зазвичай після нанесення топу я підпилюю кінчики де чуть може затекло або нерівний кінець нігтя. Хоча знаю, що деякі майстри не рекомендують цього робити, щоб не пішло відшарування на кінчику нігтя.

Я особисто ніколи не стикалась з таким, завжди підпилюю і відшарювань немаю. Думаю, що все залежить від якісної підготовки нігтьової пластини, особливо біля кутикули, бо найчастіше відшарування саме з тієї сторони у більшості.

  • 13 - Нанесення олійки для кутикули.

Дуже важливо зволожувати кутикулу, тому що вона створює загальний доглянутий вигляд нігтів, дає уникнути сухості шкіри навколо нігтя.

Обирайте олійку для кутикули, яка містить в собі олію виноградних кісточок або олію жожоба.

  • 14 - Крем для рук.

Одне із головних правил доглянутих ручок - це зволоження кремом.

До / Після

  • База для гель-лаку - Edlen Professional Rubber Base French №3
  • Гель - лак - F.O.X Pigment №412
  • Гель - лак із блискітками (світловідбивний) - UR Sugar Reflective R006
  • Топ без липкого шару - Adore Professional Stop Scratch