Strange Love

Я відмовилася від фіолетових шампунів на користь рожевої маски

Я відмовилася від фіолетових шампунів на користь рожевої маски
Я відмовилася від фіолетових шампунів на користь рожевої маски
Я відмовилася від фіолетових шампунів на користь рожевої маски

Маска чудово справляється з нейтралізацією жовтизни, при цьому не провалюється в небажані яскраво-фіолетові чи сірі тона. Колір виходить не ідеально-холодним, проте виглядає значно благородніше, такий приємний бежевий блонд.

Будь-яке фарбування на моєму волоссі дуже швидко починає жовтіти. Я пробувала різні фіолетові маски, але вони не завжди давали бажаний результат. Іноді волосся ставало занадто яскравим або навіть сирим.

А от маска You look Professional Pink Shine працює набагато краще. Вона швидко і ефективно забирає майже усю жовтизну, не залишаючи при цьому небажаних відтінків.

Крім того, маска добре забирає не лише жовтизну, а й частково нівелює ржаві відтінки волосся. Це особливо актуально для дівчат, які мають світле волосся з рудими відблисками.

Я рекомендую рожеву тонуючу маску You look Professional Pink Shine всім дівчатам, які хочуть зберегти красивий відтінок свого блонду. Це ефективний і безпечний засіб, який не пошкодить ваше волосся. Вона не сушить волосся, має приємний аромат та добре кондиціонує шевелюру.

Ось кілька порад щодо використання маски:

🩷 Наносьте маску на чисте, вологе волосся.
🩷 Залишаєте маску на волоссі на 2-3 хвилини.
🩷 Під час перший використань змішуйте цю маску зі своїми звичайними бальзамами чи кондиціонерами, аби відчути і зрозуміти, яка інтенсивність рожевого вам потрібна для ідеального результату.