SomovaFM

Got2b: Dry Shampoo Extra Fresh

Got2b: Dry Shampoo Extra Fresh
Got2b: Dry Shampoo Extra Fresh

Отже хочу нагадати вам про перше моє знайомство в принципі з сухими шампунями https://club.makeup.com.ua/post/5265/ - враження були неоднозначні.

Проте у дорозі мені все ж потрібено було чимось освіжити волосся. Око пало на цю манюньку, бо 100мл легко влізе у сумочку або малий рюкзак. Такого об'єму мені вистачило на 3 рази + розпил залишків для фото 😅

Got2b: Dry Shampoo Extra Fresh
Got2b: Dry Shampoo Extra Fresh

Баночка майже невагома, злегкістю вміщається в руку. Розпилювач натискається без зайвих зусиль, розпил дуже хороших.

Перед використанням добре стряхнувши наносила на корені з декількох сторін голови та масуючими рухами злегка втираю його у шкіру, після чого проходжуся розчіскою. Шампу одразу залишає білий слід на всьому: одязі, розчісці та руках, проте це легко прибрати вологими серветками.

Після висихання слідів на волоссі не залишається (нажаль фото результату немає).

Користувалась на другий день після миття, та голова була свіжа ще й на третій день. Волосся з ним не заплутується та не стає жорстким, як після Schauma. Шкіру голови він також не пересушує та не викликає ніяких подразнень чи лупи.

По поверненню додому одразу замовила великий об'єм, на всяк випадок. Тому сміливо можу рекомендувати його.