alena.rosee

Гарний об‘єм та насичений колір на віях 🖤

Гарний об‘єм та насичений колір на віях 🖤

Вже як тиждень я тестую продукти з боксика української косметики 💛

Про цю туш вже є що розповісти 🤩

Почну з того, що це моє перше знайомство з брендом, на днях я розповідала про блиск для губ з діамантовим сяйвом https://club.makeup.com.ua/post/18011/ , а сьогодні пишу про туш )

Гарний об‘єм та насичений колір на віях 🖤

Вчора в дописі про новинку Ламель https://club.makeup.com.ua/post/18179/ в деяких макіяжах я використовувала цю туш , але окрім макіяжів фантазійних , я майже кожен день фарбувала віі цим засобом 🖤

  • Туш має зручний тюбик , при закритиці ковпачка є клік , що є гарантією що тюбик закручений добре
  • щіточка силіконова , зручна, люблю такі. Вона ідеально профарбовує кожну вію та розчісує комочки, якщо вони є
  • консистенція Туші досить густа , це видно навіть на фото , густа та огортаючи кожну вію
  • Запах приємний косметичний , так як пахне звичайна туш для вій
  • Колір чорний насичений
  • Подразнення очей чи алергію не викликала
  • З першого разу добре профарбовує віі, додає не тільки обєм , а і довжину в насичений колір . Для денного макіяжу мені вистачає навіть одного шару , для вечірнього можна два ) більше не раджу , бо буде ефект павучих лапок 🕷️
  • також формула туші така, що добре тримає вигин вій, особливо якщо вони були підкручені
  • Але!! Але є і ложка дьогтю до меду , це те, що на моїх очах ця туш осипається за 4-5 годин, в мене багато тушей осипається , можливо така будова повіки, але тут реально треба думати, чи не чорне під очами 🐼 тому я використовую цю туш на недовгі виходи кудись, тому що ефект мені реально подобається 🤩 можливо поексперементую з базами для вій, в мене є праймер ланком , з ним туш тримається трошки довше )

На віях в один шар туш виглядає так , мені подобається ефект 🖤 також не можу похвалити 150 раз підводку від Мейбеллін , ці підводки реально круті, бо з ними стрілочки малюються за 10 секунд!

також на очах тіні з вчорашньої палетки Ламель (тон 8) на кремовій базі Кіко Мілано.

Так як ефект від туші мені дужжжже подобається , а це бува не часто, бо я прискіплива до тушей, я вирішила якості подовжити стійкість та попередити осипання. Я писала що пробувала з праймером, стійкість трошки продовжилась , та я зробила ось так: нанесла праймер, почекала поки він трошки зафіксується (раніше я не чекала , а одразу фарбувала віі ), тоді наношу 1!! Шар туші. І вуаля, туш не осипалась за день!! 🖤

Я рада, тепер буду користуватись ще з більшим задоволенням 🤩🤩🤩

Пробувала з праймером Lancôme Cilc Booster XL та відома сироватка праймер Eveline в біло-зеленому тюбику.