alena.rosee

Lamel HOPE 🌻Палетка тіней🌻

Lamel HOPE 🌻Палетка тіней🌻

Вчора я отримала нову палетку від Ламель і сьогодні вже спробувала 🤗

Перші враження - дуже сподобалось , давайте дивитись чому саме ☺

  • Пакування прекрасне: це матовий пластик з градієнтом , надпис глянцева , виглядає стильно
  • Відсутність дзеркала для мене плюс, скільки ж тих дзеркал )
  • Ввдтінки мега пігментовані, гарно наносяться, прекрасно міксуються, навіть без бази насичені
  • Не красять шкіру (є такі палетки де яскраві пігменти красять очі)
  • не подразнюють очі , навіть шимер.

Тому , давайте дивитись Свотчі 🎨

Lamel HOPE 🌻Палетка тіней🌻

На фото я підписала номерами відтінки , можливо фото переміщаються при додаванні, то ж звиняйте )

Всі свотчі зроблені без бази, просто нанесення пальчиком в один шар на шкіру.

  1. Матовий бузковий та фіалковий 💜
  2. Спаркл, ліловий з ліловими переливами, гарний, ніжний , можно соло, можно акцентом, дуже похож twilight з палетки HUDA beauty Desert
  3. Сяючий сатин, тепло-зелений металік з майже кремовим насиченим нанесенням
  4. Дуохром, стандартний такий для багатьох брендів , де перехід з теплого лілового до холодного з блакитними блискітками 💙
  5. Матовий, жовтий жовточок 🍳
  6. Матовий насичений, як блакитна волошка 💙
  7. Шимер спракл, найгрубіший помол з усіх, його видно з космосу якщо наслоіти , це теплий металік без явного золота 🥂
  8. Шикарний дуохром , перехід з рожевого до зеленого сяючого
  9. Матовий, відтінок як морський бриз чи лагуна
  10. Матовий, прекрасний лосось, дуже гарний
  11. Сяюсий сатин, як рожеве золото, дуже насичений
  12. Дуохром, перехід з теплого лілового до зеленого (є у Ламель такий гліттер)

Ще раз повторю, що всі відтінки прекрасно між собою змішуються , а матові можуть створювати Нові відтінки (жовтий і синий можно замішати в зелений в тд)

Давайте подивимось на макіяж з цією палеткою 🤩

Взалагі, ідей десятки , але щоб вам не було скучно через велику кількість макіяжів, я поки обрала 4 😁

Як я писала вище, я , окрім палетки, брала мінімум інших продуктів, тількі ті, що реально потрібні )

В цьому макіяжі я використовувала :

- Базу для тіней urban decay

- Туш O'Bays з подарункового набору

- підводку Maybelline hyper easy (чорна матова)

- розтушовочні тіні (вершкові матові) палетка makeup revolution 24k , відтінок white gold

- ну і нашу зірку - палетку , відтінки : 5 та 3 на верхню повіку, 6 та 9 на нижню повіку, 12 - на стрілочку , 7 - у куточок ока)

  • База під тіні Урбан дікей
  • олівчик Голден роуз 406 , 426 та Колор інтенс Банан (хоча тіні такі яскраві , що можна і без додаткової підложки)
  • тушь Мейбеллін з набору Surreal
  • палетка Ламель , відтінки : верхне повіко 5-1-10, нижне: 11-10-8

О цей макіяж мені нагадує якісь цукерочки 🍭

  • База під тіні Урбан дікей
  • олівчик Голден роуз 406
  • тушь Мейбеллін з набору Surreal
  • Тіні матові темно шоколадні Мейкап реаолюшн длч розтушовки олівця
  • палетка Ламель , відтінки : верхне повіко 9-10, переход 1, нижне: на підложку з олівця і матових тіней відтінок 12, у куточок 7.

Можливо ви спитаєте, Алена, а є якийсь варіант по типу сходити за хлібом в магаз чи на каву, а не ось це все яскраве? тоді я відповім, що авжеж є 😁 це макіяж 5 хвилинка і виглядає приємно 💜

  • Туш Obays для об'єму
  • База Урбан дікей
  • Будь -який матовий тауп
  • Відтінки з палетки 2-4-8.

Наносимо базу, можна навіть пальчиком наносимо у внутрішній куточок 2 , далі 4 , на нижне повіко 8 і ваш матовий тауп, затемнюємо будь-яким таупом зовнішній куточок , красимо віі. Реально швидкий макіяж )

Такі сьогодні образи макіяжні)))

Але палетка крута, то ж рекомендую 🖤

Дякую за увагу 💕💕