Diksizavr

Щипці для завивання вій (керлер) Cosmo Shop 👁️

Щипці для завивання вій (керлер)  Cosmo Shop 👁️

Передісторія
Ще в підлітковому віці слідуючи за порадою моєї найкращої подруги я купила свої перші щипці для завивки вій . Про те , що ними не можна користуватись коли вії вже профарбовані тушшю я тоді не знала. Тому кожного ранку перед школою, я нещадно їх вигинала, і до вигиналася, що мої вії залишились на керлері 😭 С того часу і аж до сьогодні керлером я вже більше не користувалася 😅

Але "помінялися часи" і сидячи тут з вами у клубі, бачачи, що щипцями багато хто користується, я вирішила дати їм другий шанс.
Вибирала по відгукам, та по ціні. Зупинилася на бюджетному варіанті від Cosmo Shop. В комплекті тільки сам керлер , без запасних подушечок, ручка пластмасова, з приємним на дотик матовим пластиком м'ятного кольору.
Сам механізм щипців виглядає надійно та добротно , навіть чоловік зацінив 🙂👌

Застосовую не кожного разу, і тільки на чисті вії без туші, дискомфорту під час застосування немає. Десь читала, що для кращого завивання треба нагріти керлер феном, але я не пробувала, боюсь обпекти око. Ефект підкручення є, головне лише вміти його зафіксувати ( по порадам дівчат з клубу я просто профарбовую вії тонким шаром туші) і тим не менш вії всеодно не такі завиті як на початку, але хоч щось, бо у мене вони як палички 🤗

Висновок

За свою ціну прекрасний керлер, ще якби запаски поклали б, то взагалі 🤗👌