wowmom

Нюд-хамелеон, та як тепер виглядає популярний 410 віддінок на губах

Нюд-хамелеон, та як тепер виглядає популярний 410 віддінок на губах

Привіт, красуні!

Олівці для губ Lamel вже стали класикою, тому що вони мають приємну гелеву текстуру, класну стійкість і бюджетну вартість.

І раніше, в лінійці були дуже красиві пильні, холодні віддінки, особливо популярними можна назвати 407 та 410 віддінок.

Але не так давно, виробник вирішив трошки помудрувати с формулою, тому найходовіші кольори стали трохи світлішими та теплішими. Для когось - це тільки плюс, адже теплинка надає свіжості образу, але тепер пошуки реально холодних олівців продовжуються.

Проте, олівець Lamel і досі я обожнюю, особливо 410 віддінок, бо він наче хамелеон - при різному освітленні, виглядає по-різному.

Нюд-хамелеон, та як тепер виглядає популярний 410 віддінок на губах

Перше, що хочу сказати, що дійсно колір ковпачка тепер не дуже співпадає з кольором самого олівця. Це все ще близько, але відмінність є.

Тому, перед покупкою, раджу зайти в стаціонарний магазин, і потестити олівчик.

410 віддінок - це суміш коричневого та рожевого кольору.

Інколи домінує саме рожевий, такий благородний. Інколи - він здається коричневим, але в будь-якому випадку, він мені дуже пасує, і я впевнена, що він пасуватиме багатьом.

Він класно тримається на протязі, і майже не сушить, якщо наносити олівець на попередньо зволожені губи.

Вважаю, що за 70-80 грн - це супер варіант стійкого макіяжу губ.

Так, колір можливо і змінився, але він все одно красивий.

Дякую за увагу 😘