alena.rosee

Tiziana Terenzi Casanova 🖤

Tiziana Terenzi Casanova 🖤

Знаєте такий вислів "Почати з чистого аркушу", коли наче все зупинилось або стало Днем Бабака, хочется нових хороших емоцій, нових вражень, хочется змити все те, що так напрягало і почати заново?

Ось про це "Казанова".

Я не шанувальниця бренду Tiziana Terenzi, багато ароматів для мене гучні, мускусні, флакони скажімо так, також на любителя, по 100 мл, це зараз почали робити тревел-формати, а раніше тільки семпл (і то спробуй знайти) і соточка.

Єдині аромати що в мене були у флаконах це Казанова та Табіт із золотої колекції.

Тому сьогодні про Казанову.

Казанова - один з небагатьох ароматів бренду, який важко впізнати і сказати "ОУУУ та це Теренці!"

В сліпих затестах це може бути що завгодно, і Амуаж, і Ле Лабо , і знятий She Wood, і ще щось, але це Теренці без їх фірмової ДНК.

Раніше часто сімейство Теренци приїздили до нас з презентаціями нових ароматів, сам парфумер Паоло завжди дуже ніжно розповідав саме про цей аромат.

Піраміда:

Верхні ноти: Пудрові Ноти, Лист Інжиру, Орхідея, Бергамот і Жасмин;

ноти серця: Сіра Амбра, Мирро, Шкіра, Кардамон, Дерево Гуаяк, Рожевий Перець і Ваніль;

ноти бази: Амброксан, Білий Мускус, Кедр, Амбра, Ветивер, Боби Тонка і Дубовий Мох.

Намішали всього ого-го, але по факту, все звучить ніжно,стимано та нереально сексуально.

Асоціації:

Сама не знаю чому, але мені цей аромат нагадує початок чогось хорошого, наче погане забулось, просто стало пеплом і на заміну тому негативному - прийшло умиротворення, гармонія і впевненість.

Вчора було дуже багато дописів на тему "10 із 10", всі ділились своїми проблемами в минулому та способами їх вирішення, хтось більше впевнено, хтось ще має сумніви, але якщо називати цей аромат цитатою, то я б назвала як "Крок до Становлення 10 із 10".

Як невидимий пазл, якого не вистачає до прийняття рішення, до впевненості, до сексуальності.

Переступаючи страхи та ступаючи в якусь свою нову еру самопознання.

Початок аромату нас зустрічає тим самим гармонійним поєднанням : ладан - мирра - амбра.

Це теплий бальзамічний коктейль , який затьмарює страхи та упередження.

В середині аромату - ніжна пудра. Не театральна, не бурлекскна, не бабусіна (хоч не люблю взагалі коли хтось в ароматах згадує бабусь), ніжна, густа, окутуюча все і вся, пудра яка невидимим шаром осипає вас і додає сексуальності.

Ви можете її і не помічати, але оточуючі точно зроблять вам комплімент.

Ветивер та мох - додають горчинки та +10 до впевненості , а Амброксан, Шкіра та Кедр - щіпку зухвалості.

Стійкість як у всіх Теренци - неймовірна.

Шлейф - помірний, люди чують аромат, але він нікого не душить.

Флакон: громіздкий , розпилення м'яке , сам флакон був упаковано в фірмову коробку.

Версії аромату: мабуть ви помітили, що на моєму флаконі надпис 2017, так це аромат саме 2017 року, а кожного року бренд випускає аромат трошки змінюючи концентрацію деяких інгредієнтів. В нових версіях менше пудри.

Чи знайомі ви з цим ароматом ? Можливо маєте любимчиків серед інших ароматів Теренці?