O’Ostah

Кератин від Kativa в домашніх умовах

Кератин від  Kativa в домашніх умовах
Кератин від  Kativa в домашніх умовах

Моя подруга - володарка шикарного густого волосся і носить каре. Та ось біда - її волосся дуже погано піддається укладці і ненавидить осінньо-зимову вологість. Після невдалого відвідування салону, де їй посікли пасма лезом по всій довжині, подруга навідалась із пачкою кератину для домашнього використання і благала мене зробити ЦЕ. Мені задумка дуже не сподобалась.

  • потрібно адекватно розподілити склад на волоссі: не економити та не наносити забагато. Для людини без досвіду важко знайти золоту середину;
  • при неправильно підібраній температурі можна спалити волосся. Це дійсно дуже ризиковано!
  • кератин освітлює волосся, тому після процедури можна не впізнати свій колір;
  • алергічні реакції, від яких ніхто не застрахований.

Але подруга є подруга, тому я вирішила перевірити міцність нашої дружби і своїх нервових клітин.

На відео зафіксовано наше "До".

  • детальна покрокова інструкція;
  • рукавички;
  • шампунь для глибокого очищення (або просто очищення, тому що він, на диво, не зробив із волосся паклю);
  • активний склад для вирівнювання;
  • бальзам.

Тут все по стандарту.

  1. Ретельно миємо волосся. Виробник рекомендує використати на цьому етапі половину пляшки.
  2. На 100% висушуємо волосся.
  3. Ретельно наносимо склад, витримуємо 15 хвилин.
  4. Починаємо сушити волосся зі складом до 100%. Це дуууууже довго. На половині голови я вже хотіла лишити цей задум і почала рюмсати.
  5. Залишаємо голову охолоджуватись на 5 хвилин.
  6. Вмикаємо прасочку на температуру від 200 до 230 градусів (для пошкодженого/слабкого - на 150/180). Докладніше про мій стайлер тут https://club.makeup.com.ua/post/529/
  7. Відділяємо прядки по 1-1,5 см та проводимо прасочкою від 8 до 12 разів. Тут мене наздогнала друга хвиля відчаю. Руки буквально дрижали і я неймовірно боялась, що волосся відпаде.
  8. Знов даємо гриві охолодитись 5 хвилин.
  9. Йдемо змивати склад (шампунь+кондиціонер).
  10. Вкладаємо феном.

Для мене їх немає. Це стрес та мінус три години мого життя.

Для подруги: блискуче м’якеньке волосся, яке легко вкладати.

  • Чи є той самий аромат, який випалює очі?

Є, але це точно не той кератин, що в салоні. Маску краще вдягнути, а ще - провітрювати кімнату.

  • Неприємні відчуття

Окрім затерплих спини і сідниць подруга ні на що не скаржилась. Але коли мені потрапив кератин на руку, я відчула свербіж. Виробник чесно попереджає про це і радить не наносити засіб на корені, а також берегти плечі.

Із очікуваного. Після випрямлення ще більше помітні косяки перукаря, тому стрижку потрібно оновити. Але подруга задоволена, що волосся не пухнаститься і його не потрібно тягнути по дві години брашем.

П.с. Я дуже хочу подивитись на результат своїх зусиль за місяць. Сподіваюсь, що волосся подруги не зіпсується.