O’Ostah

Стайлер Rowenta SF6225F0

Стайлер Rowenta SF6225F0
Стайлер Rowenta SF6225F0

Минуло більше двох років, як я відмовилась від щоденного використання прасочки і віддала її подрузі. Але згодом зрозуміла, що інколи вона просто необхідна! Тож я вирішила придбати новий, більш сучасний стайлер.

  • компактний розмір - для транспортування;
  • плаваючі керамічні пластини - вони не деруть волосся і щільно прилягають;
  • можливість обирати температуру;
  • і, найголовніше - режим автоматичного вимикання (панікери зрозуміють);
  • не за всі гроші світу - бо це не те, чим планувла користуватись щодня.

Це лімітована версія, яка малє чорно-бронзовий дизайн та чохол у подарунок (який я дуже швидко загубила). Посилання на його брата “майже близнюка” я лишаю нижче - це модель Rowenta SF7660.

- Розмір: довжина - 24,6 мм, ширина пластини - 3,3 см, довжина шнура - 1, 8 м (дійсно компактна модель).

- Вага: 330 гр

- Час нагрівання/автоматичного вимкнення: 15 сек/1 година.

- Температурні режими: 5 (мін - 130, макс - 230).

  • підвісна петля для зручного зберігання вдома;
  • шнур, що обертається на на 360°;
  • світодіодний екран та індикатор нагріву;
  • іонний генератор Double Ion Booster робить волосся ще більш гладеньким (не розумію, як це працює, але локони дійсно сяють);
  • система плаваючих пластин дозволяє ідеально випрямити волосся, а округла форма країв стайлера ідеальна для накручування локонів;
  • материал пластин - нанокремика, яка захищає пасма від надмірного випаровування вологи.
  1. Для створення додаткового об’єму біля коренів. Виконувати дуже легко. Затискаємо пасмо пластинами біля коренів і починаємо його вирівнювати (не до кінчиків, а приблизно на 5 см) у потилежний бік - від лівого вуха до правого, від правого - до лівого. Це дійсно годний лайфхак, про який хочеться кричати.
  2. Для закручування локонів. Раніше я користувалась конусною плойкою, яка постійно обпікала руки. Стайлером це робити швидше, зручніше і безпечніше. Я ставлю прасочку на максимум і локони тримаються цілий день.