Оксана Князєва

Що в моїй сумці? 💚

Що в моїй сумці? 💚

Ми не стоїмо осторонь від сучасних трендів, тому і я долучаюсь до цього цікавого челенджу😁

Сьогодні показую вміст своєї сумки

Що в моїй сумці? 💚
  1. Окуляри . В мене поганий зір але на вулиці я їх не ношу 🤣 Так ,я та людина у якої усі пакети та пеньки то коти та песики 😅 І мої знайомі звикли шо на вулиці я можу їх ігнорувати і не вітатися ,якщо тільки вони не покличуть мене по імені 😅
  2. Вологі серветки .
  3. Резинка для волосся.
  4. Невидимки ,в мене волосся не довге і у хвіст збирається не все ,так що я підколюю на затилку заколками у яких є схильність зникати з моєї сумки ,тож завжди купляю пачками по 20 -30 штук .
  5. Мінька молочка для тіла від La Sultane De Saba з ароматом троянди ,я його використовую як крем для рук ,бо він прекрасно зволожує мою суху шкіру та має нереальний аромат.
  6. Сонцезахисна пудра від Colorescience,щоб оновлювати SPF коли на обличчі є макіяж.
  7. Гребінець для волосся .
  8. Міні крем для тіла Natura Bisse C+C Vitamin Body Cream,в мене дерматит тож неможна допускати щоб шкіра була сухою.
  9. Масляні парфуми від polly_perfume (так в інсті і підписані) ,придбала набір з 5 міні щоб ознайомитися ,але вони просто шикарні,мені запала в сердечко «Лісова смородина» ,та «Бузок» ,також в неї є аромат «Йеннефер» аромат терпкого аґрусу та солодкого бузку ,😁,аромат «Трісс Мерігольд» для тих хто шарить в лорі «Відьмака» , та по грі Skyrim аромат «Місячний цукор» та «Солодкий рулет».
  10. Навушники.
  11. Міні версія сонцезахисного крему із SPF 50+ від iS Clinical,для оновлення SPF коли перебуваю багато часу на сонці .
  12. Бальзам для губ від Mermade
  13. Дзеркальце ,купив чоловік 🤣
  14. Маска. Це вже звичка носити її з собою ,гарно було б щоб і інші носили коли хворіють, щоб кашляти в громадському транспорті в маску ,а не на оточуючих 😡
  15. Антисептик.
  16. Я все хочу придбати якусь невеличку коробочку щоб туди складати прокладки але все ніяк ,тож я просто кладу їх в пакетик 🤣 Там в мене і звичайні на екстрені випадки ,щоденні ,декілька ватних спонжів та вушних паличок.

Вушні палички то на випадок якщо вам на вулиці щось попаде в око ,дуже зручно я вам скажу,не треба брудними руками лізти в очі 😅