Zhukovka

Туш для об'єму від O'bays

Туш для об'єму від O'bays

Вік: 18+
Об'єм: 10ml
Класифікація: міддл маркет
Країна ТМ: Україна
Зроблено в: Італія

Цитую*

Особливості O’BAYS Ultra Volume Mascara:
- щільна кремова консистенція;
- висока пігментованість;
- відмінна стійкість протягом дня;
- наноситься без склеювання та грудочок;
- фантастична глибина кольору;
- робить вії візуально більш довгими та пишними;
- забезпечує ефект грандіозного об'єму;
- аплікатор вирізняється силіконовою основою і щетинками, що чергуються — максимально практичне рішення

Туш для об'єму від O'bays

Отримала я туш в подарунковому боксі . І перше на що я хочу звернути увагу , це на "наклейку" , яка розмістилася водночас на тюбику і кришечці ,та яка є доказом того, що туш не відкривалася і приїхала з заводськими налаштуваннями . Це великий плюс, як на мене , адже у Maybelline такої функції немає.
Але є але в цьому плюсі... На цій наклейці надрукована інформація щодо продукту і при першому відкриванні , наклейка рветься і частина інформації разом з нею . Тож наклейка необхідна , як захисна річ, а інформаційну слід розмістити на тюбику , щоб завжди мати доступ до відомостей щодо продукту.

🪄Сам тюбик зроблений з чорного пластику і розмістив на собі емблему бренду білими літерами "O'bays" . Виглядає , як звичайна бюджетна туш.
Також хочу відмітити "click", який заучить при закриванні і повідомляє про те, що туш надійно закрита.
🪄Щіточка силіконова , має щетинки , що чергуються за розміром . Це дає змогу рівномірно профарбувати і довгі , і коротенькі вії . Щіточка мені сподобалась , користуватися нею зручно . 🪄Сама туш досить густа , вугільно-чорного кольору , адже має сіруватий підтон. Це добре помітно на макрозйомці .
🪄Аромат ледь вловимий, як і у багатьох представників цього напрямку.

Фото можуть змінювати свою черговість , тож про всяк випадок я їх підписала .
1 фото
-Без туші . Мої вії короткі, світлі і прямі .
2 фото
-Я нанесла 1 шар. Вії прийняли на себе чорний колір
3 фото
-Я нанесла 2 шар. Кожна вія профарбована. З'явився ефект "подовження" і легкий ефект "об'єму"
4 фото
-Результат через 6 год після нанесення. Туш осипалася і разом з нею подовження з об'ємом. Лишився лиш чорний пігмент на віях. Під очима грудочки і з'явився ефект панди 🐼

1. Особливості організму
2. Неналежне зберігання
3. Термін придатності
4. Неправильна техніка нанесення
5. Залишки крему або олій на віях
6. Густа консистенція
7. Неякісний продукт

Отже , передивившись відгуки , я побачила, що майже у кожної дівчини туш від O'bays дала результат панди з грудочками .
Тобто причиною грудочок є точно не 1 пункт .

Туш прийшла нова , а значить пункт під номером 2 і 3 сюди не підходить . П

рочитавши інструкцію , я нанесла туш за порадами виробника . Пункт 4 відпадає.

Нанесла тут на добре очищене обличчя . 5 пункт теж мимо .

Туш дійсно дуже густа і їй необхідно не так багато часу , щоб висохнути кінцево і обсипатись . Можливо 6й пункт ?

Туш досить бюджетна і очікувати супер складників, я гадаю , від неї не варто . Пункт 7 ?
Тож причиною грудочок є або густа консистенція , або якість продуктів , покладених в неї. Гадаю, що після наших відгуків виробник перегляне ці 2 пункти !) І неабияк порадує нас відмінною стійкістю протягом всього дня , як він і обіцяв !)

В цілому враження від користування більш позитивні. Розберемо + та -
Плюси :
1. Українська
2. Бюджетна
3.Щіточка зручна
4. Добре пігментована
5. Ефект об'єму і подовження має
6.Вії не склеює
7. Алергії чи подразнення немає
8.Має захисну наклейку
9.Клік при закриванні
Мінуси :
1. Обсипається
2. Інформаційна наклейка ( вона ж і захисна ) рветься при відкритті
3. Надто густа

Висновки :
Як ми бачимо псюсів у неї набагато більше. Але мінус теж досить вагомий , проте , якщо ви використовуєте туш просто для фотосесії , походу в магазин чи кіно , то це ідеальний , бюджетний, короткочасний варіант. Мені такий варіант здебільшого підходить, адже я використовую туш досить рідко і дійсно на короткий час.
Всім дівчаткам гарних вій ❤️
Дякую за увагу ☺️