🪽Kate Rina🪽

Мій тональний Academie Scientifique de Beaute

Academie Scientifique de Beaute відтінок 2 - цей крем обіцяє не тільки вирівнювати тон і приховувати дрібні недоліки, а й до того ж підтримувати оптимальний рівень зволоженості шкіри, підвищувати пружність і згладжувати дрібні зморшки, загалом, крім декоративних властивостей, він має ще й доглядові.

Почну з упаковки, звичайний скляний флакон з дозатором.

Має не нав'язливий приємний, пудровий аромат.

Як поводиться на шкірі?

Не побоюся цього слова, ця тональна основа найкраща, яку мені доводилося колись використовувати, вона творить чудо, не можу просто натішитися.

Лягає рівним, тонким шаром, не виглядає маскою на обличчі, прекрасно вирівнює тон, роблячи пори менш помітними, має природний вигляд, немов у вас від природи красива, здорова шкіра.

Тональник відмінно адаптується під тон шкіри, мабуть це єдиний крем, який не створює видимої межі між обличчям і шиєю.

Основа дуже легка, тому недосконалості шкіри перекрити не зможе повною мірою.

Мені здається, для вікової шкіри вона буде просто ідеальною, адже поєднує в собі, крім декоративних властивостей, і доглядові (у складі містяться вітаміни і рослинні компоненти, спрямовані на зволоження шкіри), дуже добре приховує дрібні зморшки.

Основа дійсно не пересушує шкіру, і не викликає дискомфорту, на обличчі не відчувається.

Не забиває пори і не провокує запалення. Мені, власниці жирної шкіри, підійшла ідеально. Здається я знайшла для себе ідеальний тональний крем ♥.

Тональний досить стійкий, тримається цілий день !

Мій тональний Academie Scientifique de Beaute
Мій тональний Academie Scientifique de Beaute
Мій тональний Academie Scientifique de Beaute