alena.rosee

Аромат за ціною чашки кави 🍓 Dorall Collection

Аромат за ціною чашки кави 🍓 Dorall Collection

Всім привіт! 💕

Як ви помітили, дописи в мене на дуже різнопланові продукти, ось позавчора писала за парфум за 200 євро, а сьогодні допис присвячую туалетній водичці за 1.5 євро 💶

Але я експерементаторша ще та, тому всяке таке цікавe 🤪

Та знаєте, я вже давно перестала купляти сумнівні аромати заради цікавості.... так цікаво, так є якісь відгуки, але я розумію що на відсотків 90% вони не сподобаються, це марно витрачені гроші, я одразу чую дешевий спирт чи якість дешеві складники, хоча я зовсім не парфумерний зануда, люблю дивне та нове в парфумерії , та на жаль за невелику вартість рідко коли можна зустріти щось цікаве (мережеві компанії не рахую, у них зазвичай композиції можуть бути прості, але складники + - якісні).

Аромат за ціною чашки кави 🍓 Dorall Collection

Та ось гуляючи по нашому вже рідненькому Мейкапу, я натрапила на цей флакон з бантиком, в наявності не було, відгуків аж 15, всі позитивні, всім подобається, і ось на наступний день товар з'являється в наявності в об'ємі 30 мл за 57 грн)))

Авжеж одразу закинула в кошик та придбала, бо це вартість навіть менша за середньостатичний пробник ніші, який коштує гривен 150-200 за 2 мл. 🤪

Приїхало до мене замовлення, коробка була в слюді.

Одразу здивувало те, що вказано виробництво як ОАЕ, а на коробці написано Індія.

Ну ок, індійські парфуми в мене є, тому знаю чого очікувати))

Аромат має всього три ноти: Півонія, Полуниця та Ваніль.

Тобто не треба очікувати якихось метаморфоз, переливів  , гри акордів - будемо реалістами ж 😁

Та туалетна вода звучить досить приємно, це полуничний льодяник, монотонний, але веселий) 🍭

Або полуничне магазинне маршмеллоу 🍧, тобто трошки хімічна полуничка, але їсте ви його із задоволенням та присмаком, воно в міру солодке, ванільне та тає у роті як рожеві хмаринки )))

Що для мене важливо, немає нотки дешевого спирту.

Взагалі ця водичка більше нагадує спреї по типу Bath and body works, я колись багато товарів купляла цього бренду, та в Великодніх лімітках бували такі колекції з монотонним ароматом ягід та ванілі)

Ще на що реально схожий цей аромат - це Sarah Jessica Parker SJP NYC (читала це і в відгуках , і згодна) .

В мене був повнорозмір , це досить несерйозний аромат , єдине що в ньому прикольне - це пенал який залишається, та ціна СДжП за 100 мл 1500 грн, а тут за 100 мл промят 170 грн)))

Стійкість у обох ароматів години 4.

Шлейфу як такового немає, просто ви знаходитесь деякий час в цукерково- ягідному коконі , який не душить, не набридає)) тому я цей аромат більше і бачу як парфум спрей.

Спрей нажимається м'яко , розпилення хороше.

Подивившись асортимент, все ж у бренда є і спрей аж на 236 мл (як BBW ) але не думаю що є якась різниця, можливо спрей ще більш розбавлений по концентрації.

Що можу додати по враженням ?

За таку ціну запах приємний, я використовую його вдома, як аромат-спрей для хорошого настрою. Він не набридає , від нього не болить голова.

Так це не шедевр, не якась витончена  композиція чи ніша, але знову ж повторюсь, за таку ціну, нормально і весело 🍭🍭🍭

А іноді їм пшикаю штори для полуничного настрою )))

Тому якщо подобається щось в цьому напрямку , просте та зрозуміле - можна спробувати , тим паче, цінник дозволяє такі експерименти💕

А ви щось пробувати цього бренду?)