Vikulyk

Який цікавий бокс) #testingmakeupclub

Який цікавий  бокс) #testingmakeupclub

Підводка

  • Дуже насичена чорна, така пігментована, просто супер
  • Стійка, вистачає на весь день, не перебивається і не розтікається
  • Фініш заявлено матовий, але він доволі глянцевий, для мене це не проблема
  • Я відвикла від фітрових кінчиків, оскільки завжди стрілки фарбувала кісточкою, трошки незвично, але думаю можна звикнути.
Який цікавий  бокс) #testingmakeupclub

Консилер то ще одна любов

  • Мій відтінок 02
  • Жирненький, лягає гладесенько, шкіра наче зволожена
  • Маскує синячки і має підсвічуючий ефект
  • Практично не скатується в зморшки, ну принаймі це не помітно без якогось зуму.)

І фото свотчів і кісточок))

Гель для душу

  • Дуже ароматний, пахне цедрою апельсина, запах ще деякий час тримається
  • Від нього я отримую делікатне вмивання, моя чутлива до хлорованої води шкіра почувається добре.
  • Пінка ніжна і м'яка

Парфуми)

Це аромати яскраві представники ніші, такий напрямок в парфумерії я дуже люблю, тому деякі аромати мені все ж сподобались.

Почну з не любимки))

Rose Agathe з флакончику пахне дуже красиво, такою кисло-свіжою трояндою, потім на тілі стає більш духмяним, ще за декілька хвилин дуже насичено пахне ладаном, так різко, аж голова болить, памятаю в церкві мені все було погано від нього і я падала в обморок 😅

Дала понюхати чоловіку, він сказав: «фу» і більше не допомагав мені у затесті парфумів 😅

Absinthe Gaïac перші нотки:цукерки душес і трави. Згодом набуває деякої вінтажної солодкавості і починає проявлятись тепла шкіра. Пахне доволі дорого і незвично, це аромат мені сподобався. Підійде і жінкам і чоловікам.

Datura Amaretti дуже солодкий теплий персиковий, я вишню з флакончика зразу не чую, але за декілька хвилин, це досить красива гірка засушена вишня з мигдалем в шоколаді. Запах складний , але на мою думку розкішний.

Patchouli Figue реально чую ревінь і пачулі, цього разу аромат не настільки непередбачуваний, як попередні, але все ж полегенько міняється напротязі дня і я починаю відчувати більше жасмину, нотки молока і какао роблять запах дещо томним і затишним. Цей запах теж чудовий.

Також можу узагальнити, що всі аромати доволі стійкі.

Я дуже рада потестити знову боксик, цього разу було дуже неочікувано, що поставили парфуми, але бюджетний бренд o'bays особливо потішив, ну і Веледа то завжди якість.