О'L

#myfirstorderonmakeup

#myfirstorderonmakeup

Тема перших замовлень вже підіймалась першими членкинями цієї спільноти на початку цього року. Тож, допис про моє перше замовлення був створений ще в січні https://club.makeup.com.ua/post/2696/

Оформлено воно було у 2011 році ) При цьому зазначу, що на той час я мешкала в одному з міст Луганської області, яке на жаль, є окупованим з 2014 року...

Тоді в моєму місці про он-лайн шоппінг взагалі ніхто не чув, тож, не буду скромничати, та осмілюсь назвати себе "першопрохідцем" у цій темі у нашій місцевості )

Це взагалі було моє перше он-лайн замовлення, на яке я наважувалась років зо два, а сайт почала відвідувати десь у 2009 році, коли він тільки з'явився.

Першим моїм замовленням були D&G L'imperatrice 3.

Після цього я стала сміливіше та почала опановувати он-лайн шопінг за кордоном та відкрила для себе купу цікавих закордонних сайтів. Складнощі тоді були лише із доставкою - перші відділення Нової Пошти почали лише з'являтися, але послуг з міжнародної доставки тоді вони ще не пропонували. Замовляти щось з Америки Укрпоштою у ті роки, то була ще та лотерея - досі чекаю на половину своїх замовлень з того часу 😂😂😂

Тож, я з MakeUp вже 12 років ) А саме цей флакон з першого замовлення із залишками L'imperatrice 3 маю й досі )