Швець Карина🤍

#parfummakeupclub Або як я пахну

#parfummakeupclub Або як я пахну
#parfummakeupclub Або як я пахну
#parfummakeupclub Або як я пахну
#parfummakeupclub Або як я пахну

Взагалі-то це вже не секрет і про всі ці аромати я розповідала в окремих дописах)

У мене в цілому невеличка колекція, близько десятка парфумів (точно не знаю), але ці три - топ для мене саме зараз.

Почнемо 🥰

Вирішила почати "по старшості". Цей аромат люблю дууууже давно і він був прямо перший серед мільйону парфумів, який мені просто запав в душу і закохав.

Це неймовірно ніжний, каітковий аромат. Він пахне чистотою, пудрою, косметичними засобами. Він неймовірний. Оце - аромат КРАСИ 🤌🏻

Довгий час я користувалась виключно ним і всі інші аромати відставила. Найкраще він грає доя мене взимку і навесні.

До речі, я не люблю бузок у парфумах, але тут він дуже ніжний і не задушливий.

Піраміда:

Початкова нота: Біла фіалка, Геліотроп
Нота серця: Калла, Мускус, Бузок
Кінцева нота: Амбра, Ваніль

Ваніль тут взагалі не відчувається і не дає своєї солодкості, шлейфовості. Аромат дуже легкий на універсальний: на будь-який вік і на будь-яку подію.

Ну це однозначна любов. Я познайомилася з ароматом у 2021 році - тоді це був семпл. Була зима, передноворічна суматоха і я шукала подарунок для коханого, одягнена в цей аромат. На вулиці снігу по коліно, повний джингл беллз.

І так мені було в ньому тоді комфортно і добре, так затишно... запах ще зберігався на речах декілька днів.

А потім я почала помічати, що кожного разу, коли я ношу цей парфум, у мене болить голова. І віддала семпл подрузі.

Але я так за ним сумувала...

І цього червня ризикнула і взяла собі міні 5 мл. Спочатку задушив і знову боліла голова від нього, а тоді в спеку я як розносила... буквально випила ці 5 мл. Саме в пекельну спеку мені з ним було дуже добре, хоча багато хто не сприймає цей аромат влітку.

А потім після сварки з хлопцем я вирішила, що я взагалі-то достойна мати повнорозмірний флакон 😂

Піраміда:

Початкова нота: Морська сіль
Нота серця: Абсолю ванілі, Орхідея
Кінцева нота: Бензоїн, Боби тонка, Мускус, Сандал

Для мене це така припилена ваніль. Я майже не відчуваю сіль, але ваніль в принципі обожнюю всюди. Це аромат відпочинку біля моря, коли ти йдеш ввечері по узбережжю, після цілого дня, проведеного на пляжі, коли ти обмазувалася смачно пахнущим кремом від засмаги.🥰

Однозначно мій найулюбленіший аромат і взагалі - я хочу, щоб так пахла ТІЛЬКИ Я😂

Солодкі тропіки - так я можу описати цей аромат. Він, насправді, у мене асоціюється не з найкращим періодом і мені навіть трохи сумно від нього, хоч сам аромат доволі дзвінкий і "веселий", грайливий. Його я теж подарувала собі в якості втіхи, коли було погано)

Але цей запах - чудовий. Він справді тропічний і дуже фруктовий. Я вже розповідала про незрозумілість його піраміди в окремому дописі, присвяченому цьому парфуму.

Ось та піраміда, якій довіряю і яку чую я:

Початкова нота: Пітахайя
Нота серця: Ваніль
Кінцева нота: Сандалове дерево

Аромат класний і, як я вже зазначила, грайливий на початку, але протягом свого звучання він стає більш "заземленим" і звучить тихіше та скромніше. Дуже фемінний - для таких дівчаток, які прямо сама ніжність. Так я його бачу.)

Сподіваюсь, вам було цікаво дізнатися про мої улюблені аромати, хоч це і не всі) Взагалі, мій "топ ароматів" завжди змінюється так: My Name і Vanilla Vibes залишаються недоторканними, а от третій постійно якийсь різний)