Skomska Olya

#parfummakeupclub

#parfummakeupclub
#parfummakeupclub
#parfummakeupclub

Складний челендж, адже мій аналіз парфумів дуже простий : сподобались , не сподобались , душні, неприємні, моє, або не моє. 🫠

Я не вмію красиво описувати з крутими асоціаціями і т.д., але це другий пост про парфуми , тому буду пробувати та розвивати свої навички)😂

Я люблю солодкі парфуми .

Наразі обрала 3 запахи, які найбільше подобаються і використовую саме на осінь. 🍂

Мені зазвичай важко щось підібрати , тому я беру розливашки , щоб спробувати , поносити і зрозуміти , чи підходять , чи ні.

Більшість не підходили, або запах абсолютно не мій, або починала боліти голова.

Тому я не маю повноцінних баночок, прийшлось зайти в магазин, щоб сфотографувати) але саме ці вже є в моєму vish-листі)

Одного разу я пшикнулась новим парфумом на роботі, то стало так погано , що прийшлось зняти одяг ) добре, що був запасний піджак, який я могла одягнути , адже просто не висиділа б до кінця дня)

Ну що ж - переходимо до знайомства з моїми ароматами :

  • Перший з них - Carolina Herrera Good Girl Legere. Зазвичай користуюсь ним протягом літа, та на початку осені, коли ще тепло.

Основні акорди

Амбровий, білоквітковий, ванільний, деревний, жовтоквітковий,солодкий, теплий пряний, цитрусовий,

лактонний.

Нота Серця

Болгарська троянда, жасмин, квітка апельсина, тубероза

Кінцева нота

Амбра, боби тонка, варене згущене молоко, кашемірове дерево, кедр, кориця, мускус, пачулі, праліне, мандал.

Надзвичайний аромат! Солодкий, розкривається протягом дня, залишає приємний шлейф, стійкий, сексуальний. Для мене це запах насолоди .

Парфум дійсно вартий уваги.

#parfummakeupclub

Тип аромату: амброві, квіткові
Початкова нота: Водяний жасмин, Зелений мандарин, Квітка імбиря
Нота серця: Ваніль, Сіль
Кінцева нота: Кашемірове дерево, Сандалове дерево, Сіра амбра

Дуже насичений , солодкий аромат, теплий, шлейфовий, жіночий, добре тримається.

Він особливий♥️

На холодну пору року - це любов.

Декілька подружок підсіло на нього завдяки мені)

Тип аромату: гурманські, східні

Початкова нота: Боби тонка, Ваніль, Ветівер

Нота серця: Гіркий апельсин, Жасмин

Кінцева нота: Кава, Какао

Колись почула їх на подружці. Настільки приємний аромат....мммм... таке відчуття, що вона вийшла з кондитерської, де свіжа випічка, печиво . Запитала в неї про парфум та придбала собі на пробу.

Для мене це запах смачного, шоколадного печив з ваніллю🍪 дуже теплий, приємний, мякий, він ніби зігріває в холодну погоду.

Дуже стійкий. Завдяки ньому я отримую багато компліментів🥰

Це прям моє . Однозначно це фаворит!♥️♥️♥️