Daniela P

Крута знахідка за 160грн👀

Крута знахідка за 160грн👀

Думаю, багато хто полюбив туш від VivienSabo Cabaret і шукав їй давно заміну, після зняття цього бренду з продажу в Україні...

Памʼятаю колись були дві туші в топі одночасно - це VivienSabo Cabaret і Maybelline New York Lash Sensational...

Якщо не було Maybelline New York Lash Sensational, то точно була VivienSabo Cabaret😄

Чесно саме Vivien Sabo в мене не було туші, але вона була в сестри, точніше ще є...

І я вирішила зрівняти дві туші - Eveline Variete та VivienSabo Cabaret.....Ііі, о Боже, я знайшла те,що шукала...

Вони можна сказати дуже схожі, що по оформленню, що по щіточкам...

Загалом аналог відомої туші знайдений👏🏻

А тепер чуть детальніше)

Крута знахідка за 160грн👀

Упаковка - як і в більшості туші з мас-маркету немає коробочки, тільки плівка із наклейкою.

Зовнішній вигляд - золоте оформлення, дуже стильне, але цим вони і схожі навіть на вигляд...Variete Lashes Show,крім золотого офрмлення має ще дизайн чорної сіточки ніби, ну загалом гарно виглядає, мені подобається...До речі, туш від Eveline трохи довша, ніж VivienSabo.

Обʼєм - VivienSabo Cabaret - 9 мл, а Eveline Cosmetics Variete Lashes Show - 10мл, тому флакончик чуть більший.

Щіточка - силіконова, пряма.Майже ідентичні.

Колір - обидві туші чорного кольору, хоча є ще коричневого...

На фото туш Eveline Variete нанесена в 2 шари. VivienSabo не ризикнула нанести, так як термін в неї давно вийшов.

Ефект - подовжує та не склеює вії, надає невеликого обʼму, немає ефекту "паучих лапок".

Особисто на моїх повіках,яка б не була крута чи дорога туш, завжди трохи залишає темні сліди під бровою.

Зняття - спочатку міцелярною водою, потім гідрофільною олією, просто теплою водою важко змити.

Термін придатності - 6 місяців після відкриття.

Фото верхнє без макіяжу зовсім, вії не виразні, не дуже помітні.

Фото нижнє після нанесення туші в два легкі шари.