alena.rosee

Kiko Milano Серветки для зняття водостійкого макіяжу 💙

Kiko Milano Серветки для зняття водостійкого макіяжу 💙

Всім привіт!

Не думала писати про серветки, бо це наче такий розтратник щоденний, але ці серветки такі класні та ефективні , що рекомендую приглядітись до них 💙

Серветками для демакіяжу я користуюсь не так часто , але коли я не вдома, коли десь в дорозі - це найкращі помічники .

Ось думаєш, ну серветка як серветка , але різниця все ж є.

Є такі що погано очищують обличчя, є такі котрими треш, треш, вже очі червоні - а підводка ще на очах, є такі що і пори забивають своїм складом рідини для демакіяжу .

Так ось , в Кіко таких страхіть немає )))

Це ідеальні серветки з дуже м'якого полотна , пропитка хороша, не плавають , але не сухі.

Не потребують тертя , змивають і стійкий тон, і матові помади за 1-2 проведення по шкірі .💦

Аромат легкий, квітковий.

Очі від них не пекуть, губи також в нормальному стані.

Для експерименту для допису я взяла три яскраві матові помади (Lime Crime , Maybelline, Nyx) , підводку Maybelline та водостійкий консилер Hean. Також почекала щоб засоби підсохли на шкірі.

На фото (сподіваюсь фото не перемішаються 😁) при одному дотику засоби майже витерлись , при повторному (без тертя) - шкіра чиста та зволожена )

Єдиний мінус - це цінник , на мою думку, дорогувато за серветки, але якщо ви часто користуєтесь таким продуктом - вони того варті, щоб їх придбати )