Daniela P

Продукт,який вартує кожної своєї копійки❤️

Продукт,який вартує кожної своєї копійки❤️

Впевнена,що багато з вас спробували безліч підводок...Гелеві, рідкі, водостійкі, у вигляді фломастера, з фетровим кінчиком, з нормальним кінчиком...

Але за такий вид підводки напевно знають тільки візажисти...

Їх можна назвати аквалайнером, так як для їх активації потрібен пензлик змочений водою💧

Недавно аквалайнери були тільки в професійних косметичних засобах, типу MakeUp-Atelier, Sinart, MarkWirlen....Але віднедавна бачу,що аквалайнери стають популярними і їх почали випускати такі бюджетні бренди, як Ламель та Глембі...Їх до речі не тестувала...

Про цю підводку я дізналась від свого візажиста і вирішила собі також придбати...Хотіла чорну, але її не було в наявності і вирішила почекати...Загалом сестра мені подарувала на день народження цю підводку, але у відтінку Темно-коричневому і це виявилось ще краще, ніж Чорний...

Ця пудрова підводка Make-Up Atelier Paris Cake Eyeliner стала моєю найулюбленішою і найуніверсальнішою, тому що нею я фарбую і стрілки, і брови...

На фото зображені пензлики,які найзручніші мені для використання...

Загалом в цієї підводки тільки плюси, мінусів не знайшла😅

  • Добре лягає на повіку
  • Не осипається
  • Не засихає, як гелеві
  • Не розстріскується
  • Комфортна носка протягом дня
  • Від ранку і до вечора залишається на повіці
  • Можна нашаровувати
  • Можна регулювати інтенсивність кольору
  • Не плешивить, лягає рівно без плям
  • Вистачає на дуже довго
  • Якщо використовувати із дюралайном, то взагалі стійкість 🔥

Загалом після пудрової підводки до інших не хочеться повертатись...

Також її важко зловити в наявності😅 Таки один мінус є🤭

Моя найбільша любов з моєї косметички🥰

Продукт,який вартує кожної своєї копійки❤️
Продукт,який вартує кожної своєї копійки❤️

Я зазвичай наливаю воду в маленьку ємкість, достатньо декілька крапель. Намочую пензлик і як в акварельні фарби. Рекомендую зайву воду витирати в ватний диск, коли пензлик вологий, тоді плотніше колір і темніше, але якщо для брів то пензлик чуть вологіший...До речі вона добре тушується і можна витерти легенько ватною паличкою,якщо десь криво намалювали і так підправити. Потім коли вона повністю висихає, стійкість хороша, рукою не змазати. Навіть,якщо вода потрапить,вона не потече,якщо рукою не терти.

Пензликом можна малювати і тонкі, і товсті лінії..

На фото - сухе нанесення,добре вологий пензлик, і дві останні майже сухий. Також зображені лінії, які вдається намалювати пензликом і як брова виглядає...

Відтінок підводки: ТЕ35 - чорно-коричневий

Пензлики, які підійдуть для підводки: