Ta_nyaaaaaaa

Той самий ідеальний консилер, який має бути у кожної ♥

Той самий ідеальний консилер, який має бути у кожної ♥
Той самий ідеальний консилер, який має бути у кожної ♥

Дівчаткаааааааа, поспішаю знову поділитися з вами своїм улюбленим продуктом декоративної косметики - консилером!

Почну все з того, що у мене все життя виражені темні кола під очима, які не брав майже ні один консилер (АБО якщо і брав, то підкреслював кожну зморшку, забивався у складки і страшно пересушував шкіру). ПРОТЕЕЕЕ всі описані в дужках недоліки - це точно не про консилер від EVELINE. Отож моїм улюбленцем є MAGICAL PERFECTION CONCEALER від Eveline.

Я користуюсь відтінком 01 LIGHT, відтінок 02, як на мене, надто темний і жовтий. Відтінок, яким я користуюсь, ідеальний та підходить мені чудово, так як є світлим і має холодний підтон.

У консилера приємна консистенція й текстура, він не дуже рідкий, не тече, не пливе і не сповзає. На обличчі тримається протягом всього дня, претензій нуль. На обличчі має сатиновий фініш, обличчя з ним наче світиться зсередині. Признаюсь, що інколи наношу цей консилер як тональний, але у меншій кількості і гарно тушую. Зверху консилер я закріплюю пудрою лише під очима, в інших ділянках залишаю як є - і диво, він тримається на шкірі бездоганно!

Консилер гарно тушується, не западає у зморшки, носиться цілий день, не лягає плямами - ну хіба не ідеал??? Крім того, у своєму складі він має вітмін є, екстракт зеленого чаю, гіалуронову кислоту - ось за рахунок всього цього шкіра від нього не пересихає.

Пляшечка консилера має зручний тоненький дозатор для нанесення.

Ще на чому вважаю за необхідне зупинитися - це об'єм даного продукту. Адже цього консилера аж 15 мл в упакуванні. Це дуже незвично для засобів такого типу. Вистачає цього консилеру ну на дууууууууууже довго.

Жоден консилер так не підходив для замаскування моєї проблеми та і для типу шкіри щоб підходив...навіть славнозвісний MAYBELLINE забивався у морщинки, пори і дууууууууууже сушив шкіру.

Тому мій вибір однозначно за MAGICAL PERFECTION CONCEALER від Eveline ♥

Сподіваюсь мій відгук став комусь корисним!

Той самий ідеальний консилер, який має бути у кожної ♥
Той самий ідеальний консилер, який має бути у кожної ♥
Той самий ідеальний консилер, який має бути у кожної ♥
Той самий ідеальний консилер, який має бути у кожної ♥
Той самий ідеальний консилер, який має бути у кожної ♥
Той самий ідеальний консилер, який має бути у кожної ♥
Той самий ідеальний консилер, який має бути у кожної ♥