Огляд на подарунковий бокс Tink і Mermade

Огляд на подарунковий бокс Tink і Mermade

Привіт усім! Два тижні тому я отримала подарунок від Мейкапу за активність, який містив у собі доглядові засоби для обличчя і тіла від українських брендів Tink та Mermade, і сьогодні нарешті готова поділитися з вами своїми неоднозначними враженнями. Не знаю як, але я примудряюся писати дуже довгі пости навіть про один-єдиний засіб, а тут їх аж шість, тому вибачте, будь ласка, за цей талмуд… Що не цікаво, те просто скрольте. Тож летс ґоу!

Пакування

Пластикова баночка на 200 мл. Для використання у душі тара нехороша: видобувати з неї засіб у процесі миття незручно - він тягнеться, тож і вся банка зовні, і місце, на якому вона стоїть, у результаті будуть у гелі.

Текстура

Щедро підфарбований червоним барвником тягучий гель із дуже різким хімозним ароматом. Кажуть, що то запах кавуна. Я ж відчуваю запах лаку для нігтів плюс щось таке хімічне родом із 90-х типу ґумки "Хуба-Буба" чи дезодоранту "Фа" (матінко, невже я настільки стара, що пам'ятаю таке? Хоча "Фа" ніби і досі продають. А про "Хуба-Бубу" то мені мама розповідала, я таке не застала, що ви 😅). До речі, щодо ароматизаторів і того, що вони подеколи пахнуть геть не так, як це написано в назві, маю цікаву інсайдерську інформацію від друзів, які тримають невеличкий завод із виготовлення напоїв і солодощів. Вони кажуть, що ароматизатори приходять у великих пакетах тільки з номером, без назви того аромату, який вони повинні імітувати, а потім уже на заводі збирається "консиліум", усі по черзі нюхають і кажуть, на що схожий той запах. Так і вирішують, який аромат указувати вже на своїй упаковці з продукцією. Звідси і всі ці штуки "з ароматом персика", які персиками насправді взагалі не пахнуть. Тож тут для мене та сама історія. Бахнули червоного барвника, закрили зеленою кришечкою, зверху написали "What a Melon" (за тонку гру слів насправді філологічний лайк) і вуаля, мозок уже дає сигнал носові, що пахнути має кавуном. Але до мого носу цей сигнал щось не дійшов 🤷

Склад

⚪Aqua - вода;
⚪Sodium Laureth Sulfate - той самий "страшний" SLES, якого бояться принцеси. Сильна ПАР, дає багато піни, але може пересушувати шкіру; ⚪Cocamidopropyl Betaine - делікатна ПАР;
⚪ Glycerin - зволожувач, ідентичний шкірі компонент;
⚪Propylene Glycol - розчинник;
⚪Sodium Chloride - сіль харчова (загущувач), її вводять у формулу у пропорції до 3%;
⚪ Polysorbate 80 - емульгатор;
⚪ Aloe Barbadensis Leaf Juice - сік алое (але все вказує на те, що його тут усього лише близько 1%);
⚪ Parfum - ароматизатор;
⚪ Xanthan Gum - загущувач, гелеутворювач;
⚪ Phenoxyethanol - консервант;
⚪Ethylhexylglycerin - підсилювач дії консервантів;
⚪Citric Acid - лимонна кислота, стабілізатор рівня pH;
⚪Sodium Benzoate - консервант;
⚪Potassium Sorbate - консервант;
⚪Hexyl Cinnamal - ароматизатор, потенційний алерген;
⚪ Linalool - ароматизатор, потенційний алерген;
⚪ [+/- May Contain: Сі 19140] - барвник. Цей "may contain" насмішив. Does contain, really-really does.
Склад насправді типовий для шампунів, гелів для душу чи інших очищувальних засобів для тіла.

Враження від використання

Та нічого цікавого тут розповісти не можу. Ну, гель для душу, як гель для душу. У використанні економний, дає дуже багато піни, трохи сушить шкіру. Запах більше лишається у ванній кімнаті, ніж на шкірі.

Пакування

Аналогічне до гелю для душу. Скрабу в баночці 250 грам. Така баночка більш підходяща для скрабу, ніж для гелю для душу.

Текстура

Щільна, в'язка, абразивна, з вкрапленнями, схожими на зернятка ягід. Нагадує перетерту з цукром малину, коли малини взяли мало, а цукру - вдесятеро більше, що він не в змозі розчинитися. Колір насичено зелений, синтетичний. Аромат аналогічний до гелю для душу - для мене теж задушливо-хімічний.

Склад

⚪Sucrose - цукор, пом'якшувач, зволожувач;
⚪Glycerin - гліцерин, зволожувач, ідентичний шкірі компонент;
⚪ Polysorbate 80 - емульгатор;
⚪Silica - кремнієва пудра;
⚪Oryza Sativa Germ Powder - рисовий порошок, абразив;
⚪ Butyrospermum Parkii Butter - олія ши, класна для шкіри;
⚪Vegetable Oil - олія;
⚪Caprylic/Capric Triglyceride - похідна гліцерину і кокосової олії;
⚪Persea Gratissima Oil - олія авокадо;
⚪Fragaria Ananassa Fruit Powder - порошок полуниці;
⚪Parfum - ароматизатор;
⚪ Tocopheryl Acetate - вітамін Е;
⚪Phenoxyethanol - консервант;
⚪Ethylhexylglycerin - підсилювач дії консервантів;
⚪ Aqua - вода;
⚪Hexyl cinnamal - ароматизатор, потенційний алерген;
⚪ Linalool - ароматизатор, потенційний алерген;
⚪ [+/- May contain: CI 42090, СІ 19140] - барвники.

Враження від використання

Скраб доволі абразивний, не лагідний. Шкіра після нього дуже просить зволоження. Витрата велика; якщо використовувати на все тіло, то баночки, може, всього разів на п'ять вистачить. Схоже, що у воді повністю не розчиняється, бо забив мені стоки… Чоловік сварився… Так само, як і з гелем для душу, запах лишається у ванній кімнаті більше, ніж на шкірі.

Випробувати цей засіб не маю змоги, оскільки в мене душова кабіна. Тому перепрошую за неінформативність.
Сама бомбочка доволі велика і важка. Аромату в запакованому вигляді не відчуваю.

Склад

⚪Sodium Bicarbonate - якщо простіше, то це сода;
⚪Citric Acid - лимонна кислота;
⚪Sea Salt - морська сіль;
⚪Corn Starch Modified - модифікований кукурудзяний крохмаль;
⚪Almond Oil - мигдалева олія;
⚪Water - вода;
⚪Polysorbate-80 - емульгатор;
⚪Parfum - ароматизатор;
⚪CI 19140, CI 42090 - барвники.
На цьому з тілом розібралися, переходимо до найцікавішого - кремів для обличчя.

Пакування

Пластикова баночка об'ємом 50 мл. Додатково була запакована у картонну коробочку.

Текстура

Нежирний в'язкий трохи силіконистий крем білого кольору. Ароматизований. Аромат мені особисто неприємний, нагадує дешеві креми 90-х (а-ля "огірок", який насправді нічого спільного з огірком не має; хто такий самий олдскульний, як і я (тобто, не я, а моя мама), той зрозуміє). Аромат стійкий, на шкірі відчувається кілька годин.

Склад

⚪Aqua вода;
⚪ Isopropyl Myristate - емолент із високим ризиком комедогенності (5 із 5 за шкалою комедогенності);
⚪ Glycerin - гліцерин, ідентичний шкірі компонент, зволожувач;
⚪Cetearyl Alcohol - жирний спирт;
⚪ Ceteareth-20 - емульгатор;
⚪ Glyceryl Monostearate - емульгатор, емолент;
⚪Dimethicone - силікон;
⚪Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract - екстракт листя алое (не плутаємо з соком алое - ВООЗ каже, що екстракт не містить у собі тих корисних речовин, що сік);
⚪Propylene Glycol - розчинник;
⚪PEG-40 Hydrogenated Castor Oil - емульгатор, ПАР;
⚪ Linoleic Acid - жирна кислота, ідентичний шкірі компонент;
⚪Tocopheryl Acetate - вітамін Е;
⚪Retinyl Palmitate - вітамін А;
⚪Glycine Soya (Soybean) Oil - соєва олія;
⚪Potassium Sorbate - консервант;
⚪Sodium Benzoate - консервант;
⚪Tocopherol - вітамін Е;
⚪Lactic Acid - молочна кислота для вирівнювання рівня pH;
⚪ Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer - загущувач, гелеутворювач;
⚪ Phenoxyethanol - консервант;
⚪ Ethylhexylglycerin - підсилювач дії консервантів;
⚪Parfum - ароматизатор;
⚪BHT - консервант, стосовно якого ведеться дискусія на предмет його канцерогенності (щоправда, при пероральному вживанні).
Таааааааак, із чого би почати… Ну, назва крему взагалі нічого спільного з реальністю не має. Retinyl Palmitate - це зовсім не Retinol, це максимально слабка форма ретиноїду, від якої шкірі ні холодно, ні гаряче. Яка жодного анти-ейджу чи що там іще не дасть. І друге: оце mattifying - це звідки взагалі взялося? Ну, серйозно, який із компонентів крему, на думку виробника, має забезпечити матування? Його можуть дати, наприклад, крохмаль чи кремнієва пудра. Ну, може, ще цинк із ніацинамідом. Тальк. Тут же у складі нічого матувального не бачу взагалі.

Враження від використання

Крем для мене виявився занадто легкий і недостатньо зволожувальний. Випробувавши на обличчі, отримала жирний жир через недостатнє зволоження. Отже, крем не матує (хоча я і не здивована з огляду на його склад). Використала його двічі з однаковим результатом. Потім припинила знущання.

Пакування

Аналогічне до попереднього крему.

Текстура

Така сама, як і у першого крему. Що доволі дивно з огляду на назву, адже по ідеї цей крем має бути поживний і орієнтований на суху шкіру.

Склад

⚪Aqua - вода;
⚪ Isopropyl Myristate - емолент із високим ризиком комедогенності (5 із 5 за шкалою комедогенності);
⚪ Glycerin - гліцерин, ідентичний шкірі компонент, зволожувач;
⚪Cetearyl Alcohol - жирний спирт;
⚪ Ceteareth-20 - емульгатор;
⚪ Glyceryl Monostearate - емульгатор, емолент;
⚪Mangifera Indica (Mango) Oil - олія манго;
⚪ Dimethicone - силікон;
⚪ Ethylhexyl Palmitate - емолент, замінник мінеральної олії;
⚪Trihydroxystearin - загущувач, гелеутворювач;
⚪Sodium Hyaluronate - сіль гіалуронової кислоти;
⚪Glucomannan - хороший полісахарид, зволожувач;
⚪Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer - гелеутворювач, зв'язувач;
⚪Phenoxyethanol - консервант;
⚪Ethylhexylglycerin - підсилювач дії консервантів;
⚪Parfum - ароматизатор;
⚪BHT - консервант.
База абсолютно та сама, що й у попереднього крему. За рахунок чого виробник відніс його до "поживних" - питання риторичне. Олія манго? А скільки її тут, судячи за місцем у списку інгредієнтів? Для мене поживний крем - це коли другою у списку після води йде олія ши (каріте), от вона дійсно дуже поживна і супер для сухої шкіри.

Враження від використання

Крем зовсім нежирний, силіконистий. З усіх ароматів цей крем пахне найлегше, тож ним користуватися найприємніше. Але мені він так само не дає достатнього зволоження, тож, погравшись кілька разів, відклала його подалі.

Пакування

Таке саме, як і в решти кремів.

Текстура

Теж аналогічна.

Склад

⚪Aqua, Isopropyl Myristate, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Glyceryl Monostearate, Dimethicone - тут усе те саме, що й у попередніх кремах;
⚪Vaccinium Myrtillus (Bilberry) Extract - екстракт чи то чорниці (якщо перекладати з латини), чи то лохини (якщо перекладати англійську назву в дужках);
⚪Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer - загущувач, гелеутворювач;
⚪Phenoxyethanol - консервант;
⚪ Ethylhexylglycerin - підсилювач дії консервантів;
⚪Parfum - ароматизатор;
⚪Glycolic Acid - гліколева кислота;
⚪BHT - консервант.
Називається: "знайдіть 10 відмінностей із попередніми кремами". Гордо винести в назву гліколеву кислоту, якої тут, може, десь 0,5% (бо йде після ароматизаторів і консервантів) - це крута заявка на перемогу. Ну, про "лохину-чорницю" - то таке, тут в англійській мові плутанина з термінами blueberry і bilberry через схожість між собою самих ягід і водночас через географічну різницю в їхніх сортах (я чесно намагалася розібратися у статтях Вікіпедії, але мій маленький мозок виявився неготовим до такого і перегрівся; хто хоче влаштувати собі зарядку для мозку, то подивіться статті blueberry і bilberry - це будуть незабутні відчуття). Словом, до назви екстракту претензій не маю, тим більше, що наврядчи його тут багато.

Враження від використання

Тут усе абсолютно те саме. Не зволожує. Жирну шкіру обличчя жирнить, а суху шкіру рук сушить. Його доводиться брати ще і ще, щоб відчути нарешті те нещасне зволоження. Але і багаторазове поновлення шару не допомагає. Має неприємний запах дешевого квіткового ароматизатора, що лишається на шкірі дуже довго.


Загальне враження про всі креми: мене не покидало відчуття, що це все насправді один крем, до якого додали різні ароматизатори низького ґатунку. Зі своєю основною функцією - зволоження - впоратися не можуть (принаймні на моїй жирній шкірі). Отримую від них ефект жирної пики (з нормальним зволоженням вона у мене не блищить, себуму стільки не виробляється). База кремів із потенційно комедогенного Isopropyl Myristate теж викликає багато питань, у зв'язку з чим категорично не можу їх рекомендувати тим, хто має схильність до комедонів. У мене вона теж є, тож, скориставшись кремами кілька разів, я помітила, що мої пори стали підозріло темнішими (фото додаю) і побоялася використовувати їх на обличчі надалі, тож почала шукати їм застосування на руках і ногах. Зволоження мені не вистачило і на цих ділянках. Зокрема, помітила лущення шкіри на ногах після гоління, чому раніше запобігав зволожувальний крем після цієї процедури. Словом, рекомендувати жоден із цих кремів не можу. На можливе питання: "А що ж ти хочеш від крему за таку ціну, снобістська занудо?", відповім так: зважаючи на неекономну витрату, виходить не так уже й дешево. Я краще куплю 200 мл Nécessaire The Body Lotion за 1500 грн, він чудово підходить для обличчя, і невелика його кількість прекрасно зволожує. Або і взагалі Q+A Hyaluronic Acid Post-Shower Moisturiser (484 грн за 250 мл), за складом дуже навіть непоганий зволожувач (за винятком ароматизаторів). Всі ці написи на кремах "для обличчя", "для лівої лопатки", "для правого вуха" можна спокійно ігнорувати, адже головне - склад. І коли крем "для обличчя" замішують на Isopropyl Myristate, то, чесне слово, краще вже на обличчя мастити крем для тіла, але з нормальною базою, і не переживати за свої пори.


Ось такий вийшов відгук. У мене все, як завжди. Бурчу, носом кручу. І як мене тільки чоловік терпить…

Дякую всім терплячим, хто прочитав це! Якщо взагалі хоч хтось його прочитає з цими глюками у стрічці… І нехай вам на тестування потрапляють тільки класні засоби 😉