inspirit_inspires

Парфуми бюджетні, нішеві та... фейкові 🤫 #parfummakeupclub

Парфуми бюджетні, нішеві та... фейкові 🤫 #parfummakeupclub

Цими фото та описами ароматів я намагалася підкреслити легкість, ніжність, жіночність та передати ті емоції, що відчуваю від них 💫

Соковито-вишнева, трішки томна, сексуальна, яскрава вишня - це цей аромат.

Надихає вдягати те, що так давно хотіла, навіть без приводу. Нафарбуватися, щоб всі оберталися та заглядалися тобою. Сяяти не тільки ввечері в люкс-ресторані, а просто так, тому що можеш.

Підіймає настрій, самооцінку і гордість за себе. Тому що те сяйво, те натхнення, елегантність та райливість мають бути завжди, без прив'язки до місця та часу.

Надає ту саму іскорку, що змушує сердця чоловічої частини планети тремтіти від естетичного задоволення. Ти з цим ароматом - Муза. Прекрасна, та незабутня 💛💫

Зефірно-морозивний, трішки пудровий аромат, який можна відчути, тільки обійнявши тебе.

Це юність, цвітіння душі, відчуття першої закоханості, солодкої вати на побаченні в парку та першого подарованного букету. Все це знаходиться у маленькій непримітній скляній пляшечці, але тільки відкриєш кришку - тебе підхоплює на ніжних хмаринках натхнення та несе до весни ☀️

Так, нехай це не оригінал. Але навіщо платити за бренд, коли можна і так отримати той самий аромат і насолоджуватися саме ним, а не надписом на пляшці.

Полунично-вершковий, грайливий, як перший поцілунок... 💛

Аромат сидить близько до шкіри, та ніжно обіймає того, кому ти дозволила до себе наблизитися. Вдихаєш його і знову спогади, як збираєшся на перше побачення, надягаєш найкращі прикраси та улюблений наряд.

З ним ти ніжна і юна кожний день. І це бачить тільки той єдиний, що любляче цілує у вушко та говорить ті самі три найбажаніщі слова 🥰

Мені було б цікаво почути твою думку про неоригінали парфумів в гардеробі, тож пиши в коментарях! 😏

Також можеш написати, чи точно переданий аромат, якщо ти з якимось з них знайома 💛

А ще підписуйся та шукай мене в інших соцмережах за цим ніком 💫