SomovaFM

Life hack з ТікіТока: тверді не тверді парфуми з вазиліну

Life hack з ТікіТока: тверді не тверді парфуми з вазиліну

Не знаю бачили ви чи ні, але останні дні мені трапилось у рекомендація парочку таких відео і я вирішила перевірити.

Отже нам знадобиться:

  • вазілін (в мене це Vaseline Original з допису https://club.makeup.com.ua/post/19282/)
  • тара (в мене це кришечка від старих парфумів, бо чогось маленького немає)
  • парфуми (напівпорожній пробник від AVON "Pur Blanca Charm")
  • ложка та запальничка 🥸

Ложку по ходу експерименту взяла все ж столову глибоку.

Life hack з ТікіТока: тверді не тверді парфуми з вазиліну

Вазілін треба підігріти, аби він повністю розтанув, у відео це робили саме запальничкою нагріваючи ложку, тому так зробила і я, хоча можна було б потримати ложку над паром чи гаячою водою.

А робила я ще це перед вікном, не знаю про що могли б подумати мої сусіди (сам процес не знімала, так як це не зручно та і гадаю такий контент не пропустили би).

Ложка знизу обуглилась через вогонь, тому обов'язково протерна її, та вже потім переливала
рідину у кришечку, й додала туди паррфуми. Все швидко перемішала, бо вазілін загустів майже одразу.

Аромат було відчутно дуже добре, він навіть розкрився по новому. Нанесла краплину вазіліну і насолоджувалась. Цей метод працює ☑️

До того ж, аромат на шкірі тримається довго, навіть після миття рук.

Тепер треба знайти більш приємну маленьку тару (на думку прийшла ковбочка від мазі "зірочка") та можна робити так з улюбленими парфумами і брати з собою. На відміну від масляних парфумів слідів на тілі чи одязі точно не залишиться, так як розтертий вазалін по шкірі одразу вбирається.