Oli Seagull

Стійкий макіяж очей з базою NYX Professional Makeup High Definition Eye Shadow Base

Стійкий макіяж очей з базою NYX Professional Makeup High Definition Eye Shadow Base

Цю базу для повік мені порекомендувала Anna_feerie. І я можу сміливо заявити, що зі всіх баз які в мене були (насправді не багато, це третя😃), вона виявилася найкращою.

Є два варіанти , одна 4.7ml , друга 8 ml.

Якщо ціна кусається, можна взяти міні формат і навіть її вам вистачить доволі надовго, бо економна у використанні.

Стійкий макіяж очей з базою NYX Professional Makeup High Definition Eye Shadow Base

Формула у бази дуже приємна, ніжна, як флюїд.

Колір світлий, телесний, з ледве помітною розовинкою. Він делікатно висвітлює повіку і не лягає плямами, як деякі білі бази.

Я наношу крапочку і розподіляю її похлопуючі по всій повіці. Даю висохнути.

Після висихання шкіра стає бархатною.

Окрім стійкості база зробить ваші тіні більш насиченими і яскравими.

Для прикладу я взяла найгірше пігментовані тіні у рожевому відтінку.

Там де без бази, довелось ще дуже постаратися і наслоїти.

На другому фото я один раз провела спонжем з міцеляркою. Без бази тіні пішли одразу)

На повіці вони ведуть себ так само. Без бази мої тіні можуть почати тікати вже через 30-40 хв і западати в складки.

З NYX Professional Makeup High Definition Eye Shadow Base все чудово тримається майже цілий день.

На останньому фото я намагалась показати, як тіні з базою виглядають в макіяжі) Мабуть погано видно, але без неї коричневі ледве помітні. Блискучі краще, але всеодно лягають не так плотно.