Milans

Контур з Fenty Beauty Match Stix Matte Skinstick ❤️

Контур з Fenty Beauty Match Stix Matte Skinstick ❤️
Контур з Fenty Beauty Match Stix Matte Skinstick ❤️

Дуже, дуже довго його шукала, чекала, та все-таки він в мене 👏

Надаю перевагу покупкам на перевірених сайтах, тому чекала його саме тут, і ось раптово побачила Amber у наявності, не повірила своїм очам 😂

Тож швиденько замовила, чекала з ЕС.

Нарешті забрала посилочка 🫶 напевно вже всі його бачили, нічого нового я не покажу, але порівняю відтінок з нашумівшим LN Pro Glow Cream Sculptor 101, за 150 грн ☺️ який я придбала під впливом клубу 😃 та робила раніше на нього допис 👇

https://club.makeup.com.ua/post/18280/

Відтінки між собою дуже схожі, проте Fenty відчувається наче бархат, а LN ні, тобто на дотик з заплющеними очима ви точно зможете відрізнити де який.

Тож продукт дуже гарно тушується, як пензлем так і спонжем, не залишає плям, та гармонійно виглядає навіть якщо наслоїти. В мене є скульптори в різних формулах, але в стіку не було. Хотіли спробувати саме Fenty.

Також планую порівняти його з Charlotte Tilbury, коли вже повноцінно проведу тестування Fenty ❤️

Зробила порівняння з LN, тому що відтінки дуже схожі. Звісно Fenty цікавіше буде порівняти з Charlotte Tilbury, де можна з упевненістю додати критику чи похвалу якомусь продукту, з LN це робити не зручно, тому що вони в різних категоріях, і відверто LN навіть соромно хейтити, це дуже гарний скульптор який не поступається Fenty візуально, має гарний сірий холодний підтон і коштує просто казково, я ж маю 3 упаковки LN ))) як то кажуть про запас, тому що він чарівний 🤩 дуже раджу всім спробувати його і неймовірно вдячна дівчаткам з клубу які його так хвалили 🫶

Сподіваюсь допис був цікавий, через деякий час порівняю Fenty з Charlotte Tilbury, і звісно додам свотч LN до порівняння відтінків 😃

Контур з Fenty Beauty Match Stix Matte Skinstick ❤️
Контур з Fenty Beauty Match Stix Matte Skinstick ❤️