alena.rosee

Мій парфумерний Топ #parfummakeupclub

Мій парфумерний Топ #parfummakeupclub

Всім привіт! 🖤

Ну як вибрати Топ-3 серед всіх кого так любиш?

Це дійсно задачка хард рівня, але правила такі правила.

Тож починаємо!

P.s Постараюсь описати парфуми коротко і без прелюдій )))

Мій парфумерний Топ #parfummakeupclub

Midnight Poison Dior 🖤

Піраміда:

Верхня нота: Бергамот та Мандарин;

середня нота: Троянда;

базові ноти: Пачулі, Амбра и Ваніль.

Чи можливо помістити у флакон сутінки, ваши потаємні бажання, невагомий флірт, трошки інтимності, готичний фльор, велюрові сукні, жіночність та трішечки зілля (вибирайте яке саме до вподоби) .

Можливо це реально, раз Діор у 2007 році створив цей шедевральний аромат!

Пачулі без явних земельних відтінків, Троянди бархатні, але без ретро пила, Амбра тепла, але не горяча.

Все на півтонах, але так гармонійно зроблено, що залишається просто насолоджуватись композицією.

Знаєте пісню давню Еліс Купер Poison? ось вона як наче про цей аромат ))

Це мій перший та такий бажаний люкс, який я люблю та берегу, бо цінник зараз зовсім неадекватний, як на рарітет.

Robert Piguet Petit Fracas

Початкова нота: Бергамот, Груша, Мандарин
Нота серця: Гарденія, Жасмин, Тубероза
Кінцева нота: Какао, Мускус, Сандалове дерево

Хотіла написати, що цей аромат про чистий с*ек , але знаєте, і с*кс буває різним)))

Це хіть (похоть), пориви страсті, ніжні дотики та французькі поцілунки. 🤩

Це тубероза, яка трансформується в кремову суницю на какао базі. Пахне солодкою горячою шкірою та любов'ю.

💕

Я закохалась в цей аромат давно і тепер завжди в мене є його флакончик, який я ношу тільки на побачення з коханим, бо вдягати такий аромат в магазин за хлібом и в парк - якось не комільфо.

Ex Nihilo Lust in Paradise

Початкова нота: Рожевий перець
Нота серця: Лічі, Півонія
Кінцева нота: Амбра, Екстракт білого кедра, Мускус

З цим ароматом та брендом я познайомилась в 2019 році, якраз був його випуск в люди, презентація.

Пару пшиків і все... я закохалась надовго 💕

Як і багато ЕксНіхіло, аромати дуже по різному звучать на шкірі, як я помітила на горячій шкірі вони можуть нереально трансформуватись, в мене шкіра більш холодна, тому саме цей аромат на мені розкривається величезним ароматним букетом свіжих півоній в деякими акордами кедру та лічі.

Стійкість мега, до душу.

На моїй подрузі саме цей аромат звучить просто милом. Тому перед покупкою обов'язково треба тестити.

Lust in Paradise мені нагадує той самий романтичний Париж (не такий як про нього говорят зараз) ))) , а Париж з добрих фільмів, де все так красиво, гарні костюми, прекрасна погода (мабуть квітень-травень), усмішки, піднесений настрій та чисті почуття.

Я беру собі міні формат, це зручно, можна брати з собою, частіше міняти аромат. Такі мініатюри можна придбати в наборі, окремо, а в фірмових магазинах їх іноді дають як презент за покупку.

Ви подумали що це все? Ні! Я не могла не написати швиденько альтернативний топ, тобто ті аромати які я часто використовую і люблю не менше. Можна сказати мої щоденні помічники, бо цей топ що ви прочитали , це аромати які я обожнюю, але ношу не кожен день)

D&G Anthology L ' Imperatrice

🌸

Навіть не памятаю який це флакон , тому що цей аромат зі мною вже багато років, я їм пшикаю і себе, і штори, і іноді подушки))))

Писала про нього тут

III Аркан Таро: Імператриця D&G Anthology L ' Imperatrice | MAKEUP Club

https://club.makeup.com.ua/post/14577/

На фото вже пустий флакон , який я сьогодні допшикала )

Altea Profumo (Marsh Mallow Perfume) L'Erbolario

🌸

Я дуже люблю італійський бренд Ерболаріо (саме так читаться його назва) .але парфуми Мальва просто мій маст-хев, моя любов.

Верхні ноти: Солодкий апельсин та Квіти лимону

Середні ноти: Біла троянда та Мальва

База: Мускус, Ваніль.

1 пшик і він захоплює уяву, наскільки це гарно (на мій ніс авжеж).

Це густі квітучі сади, якби на них пішов ванільний літній дощ з веселкою 🌸

Солодко, але не приторно. Пудрово , але не ретро.

Аромат постійно змінюється, грає на вітерцю, то лимончики, то троянди, не монотонний.

Стійкість просто феноменальна.

Дуже схожий, але на мій ніс навіть кращий, на Деліну де Марлі.

Як я помітила, цей аромат або люблять, або ненавидять, тому перед покупкою треба тестити.

В мене тревел-формат на 15 мл, стандартний флакончик 50 мл, також як у всіх ароматних серіях Ерболаріо, в серіі є гель для душу, лосьон для тіла, скраб з цим прекрасним ароматом.

Serge Lutens

Так це бренд , не конкретний аромат, але саме весь бренд моя любов.

Саме з нього, Кіліана та Мюглера (хоч Мюглер це не ніша, але його лімітки хороші такі нішеві конкуренти) почалось моє знайомство зі світом нішевої парфумерії багато років назад, вони немов ті основи основ , базові бази , для мене, тому коли я досить так скоротила свою колекцію парфумів, більшість Сержиків я залишила.

Кожен його аромат - це історія та подорож.

Не пишу про них бо тут ні разу не бачила щоб хтось згадував Сержа, але якость про декілька улюбленців напишу)