Sas

L'Oreal Paris Million Lashes — покажу наглядно, як виглядає мільйон війок

L'Oreal Paris Million Lashes — покажу наглядно, як виглядає мільйон війок
L'Oreal Paris Million Lashes — покажу наглядно, як виглядає мільйон війок

Дана туш віл L'Oreal — безперечно одна з найпопулярніших на даний момент. Кількість відгуків близмиться до двох тисяч, реклама, як завжди у Лореаль, б'є у очі та вуха.

Звичайно, мені стало цікаво, що ж це за звір такий, з'явилося бажання спробувати. І зрештою, я купила цю туш у травні цього року. Тепер хочу поділитися з вами повністю сформованою думкою.

Щіточка силіконова, середніх розмірів. Саме з такими щіточками найчастіше у моїх вій складаються стосунки. Ближче до кінчика щетинки стають коротшими, а діаметр щіточки меншим.

Мені дуже зручно користуватися цією щіточкою, я не фарбую нічого, крім вій — повіки та області під очима залишаються чистими.

Отвір флакона відмінно дозує засіб: не буває так, що я дістаю щіточіку з гіркою туші на ньому. При відкритті флакона в ніс одразу б'є солодкий запах. Мені він нагадує шоколадні цукерки, але не можу не відзначити, що аромат на любителя.

Мої вії середньої довжини, чорного кольору мають мінімальний вигин і не мають жодного об'єму.

Протягом дня туш поводиться на них дуже добре, не обсипається, не змащується, не обтяжує очі. Тільки забарвлення на віях стає менш інтенсивним. До вечора (приблизно через 10-12 годин після фарбування) змінюється як інтенсивність фарбування, а й довжина вій. Однак туш, як і раніше, не обсипається, не сходить пандою, а просто кудись зникає.

Незважаючи на те, що туш не заявлена як водостійка, вона спокійно витримує потрапляння під дощ і не змивається водою з милом. Стерти її мені вдається тільки міцеляркою та іншими подібними засобами.