Hanna Domashenko

Смачний аромат на кожен день

Смачний аромат на кожен день

Abercrombie & Fitch Authentic Night - це гарний фруктовий, східний аромат на кожен день.

Так, аромат має яскраву заявлену піраміду, але я вас запевняю - не варто думати, що це класичний східний аромат! Американці його відшліфували до приємного жіночного коктейлю: так, доволі яскравий, але ні - не тягучий та задушливий!

Смачний аромат на кожен день

Якщо розкасти парфум по поличкам, то маємо наступну картину:

Початкова нота: Рожевий перець, Червоне яблуко, Чорна смородина
Нота серця: Жасмин, Магнолія, Тубероза
Кінцева нота: Кедр, Пачулі, Сандал

Отже, зі східного аромату, як на мене, лише наявність в його базі сандалу та пачулі. Але в цій композиції ці ноти лише додають акцентів парфуму, а не "гучно кричать" з-за фруктів та квітів.

Важкий флакон з магнітною кришечкою чудово передає композиціє: квіти та соковиті ягоди! Взагалі, обожнюю гарні флакони - вони чудово виглядають на туалетному столику.

Попри яскрву піраміду аромату - він досить монотонний. Так, звучить цікаво, соковито, але сам аромат на мені звучить досить "зібрано", тобто він не розкривається, а відчувається єдиною композицією. Він ненавязливий, саме тому я ношу його на повсякдень. А ще, я на собі його зовсім не відчуваю, хоча знайомі завжди помічають на мені приємний аромат та питають, що це за парфум 🤗