Ksyposhka

Враження та наслідки від використання засобів L'Oreal Paris Revitalift Vitamin C.

Враження та наслідки від  використання засобів L'Oreal Paris Revitalift Vitamin C.

Я дуже люблю вітамін С в доглядових засобах і моя шкіра дуже любить ,тож очікувала що і цей бокс з засобами від L'Oreal мене не підведе ,але не сталося як гадалося .

  • Пінка із вмістом Вітаміну С та саліцилової кислоти.
  • Пляшечка із зручним дозатором ,який можна закрити і взяти з собою ,не переживаючи що він нажметься і засіб витече.
  • Засіб має помаранчевий колір ,текстура прозора ,гелева.
  • Аромат аскорбінової кислоти з чимось хімічним, мені більше нагадує якийсь шампунь ніж засіб для вмивання.
  • Засіб економний ,надавлювати краще пів дозатора,бо засіб дуже милиться і якщо надавити на повний дозатор ,то видавлюється забагато гелю і тоді довго змивати .

Після змиття в мене небуло відчуття стягнутості та сухості,шкіра приємна на дотик ,але інколи здавалось ,наче я не докінця змила засіб зі шкіри.

Після використання я помітила що пори на шкірі стали темніші ,зявились темні цятки .

Гель не докінця очіщує мою шкіру можливо як для двухфазного очищення він підійде мені більше .Буду ще пробувати .

6/10

  • Сироватка має середню консистенцію,не густа і не дуже рідка.
  • Має мутний жовтуватий відтінок.
  • Фото зроблені при першому відкритті ,тож можна вже побачити що строватка в піпетці окислилась та стала яскраво помаранчевого кольору .
  • Економна у використанні ,на усе обличчя мені вистача приблизно трьох крапель.
  • У шкіру вбирається досить швидко.
  • Не залишає після себе липкого відчуття .
  • Аромат правда специфічний, мені цитрусом не пахне,навіть аскорбінової кислотою.

Одразу напишу що шкіра в мене комбінована ,не схильна до алергічних реакцій і вітамін С в інших сироватках мені прекрасно підходить ,але не в цій .

Я використовувала її 4 дні після яких шкіра стала сухою і почалась алергія ,звістно користуватись сироваткою перестала .

Запалення я сфотографувала не одразу , а вже день на 3 лікування наслідків ,але на фото ще видно ,що на щоці є почервоніння .

В місцях які я обвела в кружечок ,шкіра почала сильно лущітись ,хоча я завжди закривала сироватку зволожуючим кремом ,зараз вже злазити перестала але все одно на цих містах залишились пігментні плями .

Шкіра на вигляд наче обвітрена.

Про якесь сяйво і звуження пор ,мови йти не може .

Я читала багато відгуків дівчат на сироватку і що в них навпаки гель викликав сухість шкіри ,а сироватка хороша але ..

Чому я думаю що це від сироватки ?тому шо я користувалась засобами з боксу не комплексно ,а окремо ,тому у мене одразу відпали підозри з геля для вмивання ,ним я не користувалась кожного дня як сироваткою .

Звістно я не рекомендую купляти цю сироватку , бо тепер мені ще довго прийдеться виводити пігментні плями 👍🏻

0/10

  • Упаковка зручна ,з тоненьким носиком ,зважаючи на те що консистенція рідка ,з таким носиком його зручно наносити на шкіру обличчя .
  • Флюїд має менш виражений запах ніж сироватка і гель.
  • Вбирається в шкіру швидко .
  • Залишає після себе трішки блиску але шкіра при цьому не жирна ,а гладенька і ніжна на дотик .
  • Протягом дня жирний блиск не з’явився ,але в мене на вулиці вже не так спекотно ,тож цікаво як він буде поводити себе у +30 .

Нових висипів у мене не викликав. Але все ж таки хочу відкласти його до літа . Бо зараз мені не дуже зрозуміло чі є від нього якись захист чи ні .

В любому випадку якщо не підійде для обличчя можна використовувати для тіла 😅

Тканинною маскою я поки не ризикую користуватись ,бо мені здається там в середині такаж сама сироватка як і в пляшечці , і просто стрьомно зробити тільки гірше. Поки що лежить ,якщо ризикну то напишу відгук.

Дякую що дочитали до кінця 😅